Dużo pisałam o tych barlineckich pustułkach na Forum 🙂 Miłośnicy rybołków nazwali samczyka Koszyk, samiczkę Tasia ☺ Ostatnio to gniazdo po dłuższej nieobecności odwiedził znowu Nestor, za nim przyleciała Luba. Pokrzątali się po gnieździe, Nestor gniazdo "naznaczył" strzałem 😁 Po ich odlocie, a byli dość długo, przyleciał zdumiony i zdezorientowany Koszyk 😄 Ciekawe, czy w przyszłym roku to gniazdo będzie gniazdem rybołowów, czy nadal spiżarnią pustułek🤭