Pokaż:Wszystko
Młody ze śniadaniem.
44 Wyświetlenia
44
elik
ciekawe kto to ?
2010
Włókniarz
Piękne, tajniackie zbliżenie na Włókniarza.
62 Wyświetlenia
62
Daszka
Włókniarz poleciał, zjawił się tatuś.
Ktoś za budką pióruje posiłek 🤔
54 Wyświetlenia
54
Daszka
Czyli Włókniarz (?) nie odkleił się jeszcze od rodziców. Do czterdziestki u mamusi😁.
Antonówka
Dzień dobry! Gdynek pogłębia jeden z dołków
59 Wyświetleń
59
Antonówka
2 godziny późbiej dalej możemy go podziwiać 😃
evanelina
I wrócił 😅
Iwona65
Antonówka,  ciekawie go przechrzciłaś w swoim poście na forum 😍
Antonówka
Słownik w telefonie wie lepiej 😈 Zawsze podpowiada Gdybek 😆 Ale może następnym razem będzie Budyniek 😅
Daszka
🤣
Iwona65
😆
Daszka
Poleciał. A już myślałam, że jajko zniesie😅.
Gdynek w dołku
53 Wyświetlenia
53
Mam dobre informacje 😁. Na EC4 jest obecny sokół
58 Wyświetleń
58
Daszka
O! Superancko, że byliście na spacerze ornitologicznym🙂. A poza naszymi pupilami mieliście jakieś fajne obserwacje?
2010
Mnie zaintrygowało stadko dymówek, w końcu to już październik ;). Ze szponiastych był jastrząb i krogulec. Oprócz tego widzieliśmy naprawdę ogromne ilości migrujących (...) i sporo łuszczaków. Żadnych rzadkości nie zaobserwowaliśmy co nie zmienia faktu że atmosfera była bardzo miła 🙂.
Daszka
I fajnie🙂. Rzadkości są przereklamowane😉.  Tam jest kawał dobrego terenu. A jutro wybieracie się do lasu Łagiewnickiego? Czytałam, że też będzie spacer krajoznawczo-ornitologiczny z udziałem OTOP-u.
evanelina
Godzina zbiórki mnie odstraszyła, ale to na pewno nie ostatni spacer w którym braliśmy udział, bo ilość wiedzy której mogliśmy zaczerpnąć była nieoceniona! No i ta luneta z sokołem( na moje Varso) w oczku to już wisienka na torcie!
2010
Mnie jutro nie będzie, nie wiem jak inni
evanelina
I to wyraźny!
I znów mamy Gdynka o poranku 🙂
39 Wyświetleń
39
2010
Zbliżenie na Afrodytę w kam 1
evanelina
A na lampie w kam 2. Pewnie Afrodyta
Gdynek właśnie się ulotnił
41 Wyświetleń
41
Intensywne czyszczenie piórek w budce 🙂
35 Wyświetleń
35
Daszka
Gdynek pozuje w dołku na zbliżeniu🙂.
evanelina
I zmiana dołka, dobrze że ma dwa!
Daszka
Król golfa😉.
Dzień dobry😊. Nasza para obecna. Gdynek w budce, Afrodyta najpierw na daszku, teraz na barierce intensywnie się rozgląda.
44 Wyświetlenia
44
evanelina
Fajnie, że się pokazali. Po ostatnich przygodach dobrze ich zobaczyć!
Coś Gdynka już drugi dzień nie widać....Królowej też nie. Był ktoś może pod EC3 lub EC4?
53 Wyświetlenia
53
evanelina
Byłam dziś rano pod EC3, nikogo nie spotkałam
Dziękuję
Jest Afrodyta! Wpadła z Gdynkiem do budki, Gdynek od razu poleciał, a ona siedzi w budce.
79 Wyświetleń
79
Citro
Ale się dzieje, na EC3 nowa bezczelnie pcha się między wódkę a zakąskę, na EC4 Varso ma awarię. Varso na szczęście wrócił a Gdynkowi trzeba zmyć głowę, trzeciej laski mu się zachciewa! Te głębokie skłony nie świadczyły o lęku tylko o chcicy ;) Brawo dla Afrodyty, ale gdzie ona się podziewała? Włókniarz w końcu odkleił się od rodziców? Trzeba odkurzyć lornetkę!
Daszka
I poleciała.
evanelina
i niech pilnuje!:) dzielna nasza!
Oby nie była ranna 
evanelina
Nie wygląda, bardziej o małą bym się martwiła...
Daszka
Bardziej wyglądała na ostro wkurzoną i nabuzowaną😁.
Od ok. 11.15 do teraz byłam pod kominem, ale tam absolutna cisza i spokój, więc miejmy nadzieję, że nasza bogini postanowiła wygnać obcą daleko poza swój rewir i wróci do nas w glorii i chwale.
67 Wyświetleń
67
10:15 była afera na podeście! Słyszałam tylko chwile, widziałam z 2 sekundy jak się kotłowały i odleciały…
74 Wyświetlenia
74
monikam54
Czyli odbyła się walka samic ? To mamy chociaż pewność że Afrodyta żyje 🥹
krzyś
To był Gdynek, zresztą już poleciał
Walka samic
76 Wyświetleń
76
Więcej