Rozumiem, że Łaciata od dobrej godziny lansuje się na barierce? 😁 Wcześniej fajnie widać było ich oboje , gdy Gdynek siedział w progu budki. W sumie co innego robić w taką pogodę 🫣😜
Oj, wcześniej zapomniałam, ale nadal aktualne. Coś mi się rzuciło w oczy dużo wcześniej jeśli chodzi o Włókniarza względem innych młodych na wizji. To jeszcze z 6.09.2025 ale już było widoczne. Taka mała zgadywanka o co mi chodzi https://youtube.com/shorts/B9zQhpAngNc?si=jJeGBhs0fRTdkkc_
Dzięki, lubię zgadywanki😊. Ale filmik jest tak dobry, że ciężko mi się skoncentrować na zagadce😅. Chodzi o to, że tak szybko nasz Włóki zaopatrzył się w dojrzałą woskówkę🤔?