Pokaż:Wszystko
Afrodyta w budce
35 Wyświetleń
35
2010
Poleciała, bardzo krótka wizyta
Para na wizji, Afrodytę męczy wypluwka. Gdynek jak zwykle w budce
39 Wyświetleń
39
2010
Może ktoś uwiecznił przelot (...) obok Afrodyty? Nasza sokolica była chyba tak zaskoczona jak ja ;).
Gdynek w budce
37 Wyświetleń
37
powsinoga
Na dołku 😂
evanelina
Jakiś remont się szykuje,  deski obskubane 😀
2010
Deski skubie, kamyczki przewraca. Coś może być na rzeczy :).
Afrodyta na barierce.
33 Wyświetlenia
33
Jest i Gdynek, amator dojadania resztek.
43 Wyświetlenia
43
evanelina
Na dołku 😂
powsinoga
😂
Afrodyta z lunchem 😄
37 Wyświetleń
37
evanelina
A Gdynek z pokorą czekał na resztki pod budką😀
2010
Ofiarą stała się chyba słonka, nie przypominam sobie takich rarytasów w tym gnieździe
evanelina
Właśnie byłam ciekawa co to, dzięki!
2010
Ciekawe kiedy przyleci Włókniarz 🤣
Citro
Ona chyba też się tego obawia, bo wcina w przyspieszonym tempie i co chwilę się rozgląda.
Na koniec posiedzenia została wykonana inspekcja budki. Afrodyta pofatygowała się osobiście!  I poleciała! 
https://zapodaj.net/plik-kiEZUrSpcr
45 Wyświetleń
45
para na wizji, Gdynek w budce, samica na poręczy
40 Wyświetleń
40
Daszka
Gdynka już nie ma, ale Frodzia wciąż uskutecznia lansik na barierce😊.
Afrodyta na barierce widoczna w kam.2 a Gdynek klasycznie, w budce
41 Wyświetleń
41
Nasza piękna na barierce, a Gdynek oczywiście doły kopie🙂.
43 Wyświetlenia
43
Antonówka
Rozumiem, że Łaciata od dobrej godziny lansuje się na barierce? 😁 Wcześniej fajnie widać było ich oboje , gdy Gdynek siedział w progu budki. W sumie co innego robić w taką pogodę 🫣😜
Iwona65
A co do ostatniego pytania- 🍾
Iwona65
Lans na Afrodytę zaczął się po odlocie Gdynka.
2010
Pogoda brzydka ale przynajmniej będzie wysyp grzybów 😁
Iwona65
Już są 🙂
2010
W łódzkich lasach mamy od tygodnia deficyt grzybów, może oprócz maślaków, których jest od ponad miesiąca sporo 🙂
Iwona65
Wy macie deficyt od tygodnia, a u nas tydzień temu zaczęły  się dopiero tak już porządnie
evanelina
Trochę taka mokra włoszka 😅
Dzień dobry! Włókniarz w budce, wygląda na to że przegania Gdynka.
32 Wyświetlenia
32
W kam.1 zbliżenie na Afrodytę. W kam.2 Gdynek na dołku 😁
53 Wyświetlenia
53
Sokół na barierce podziwia okolicę. Za daleko by zobaczyć kto to.
44 Wyświetlenia
44
evanelina
Długie posiedzenie 😉
Citro
Afrodyta doglądała swoich włości.
Gdynek między dołkami 🙂
40 Wyświetleń
40
Oj, wcześniej zapomniałam, ale nadal aktualne. Coś mi się rzuciło w oczy dużo wcześniej jeśli chodzi o Włókniarza względem innych młodych na wizji. To jeszcze z 6.09.2025 ale już było widoczne. Taka mała zgadywanka o co mi chodzi 
https://youtube.com/shorts/B9zQhpAngNc?si=jJeGBhs0fRTdkkc_
65 Wyświetleń
65
Daszka
Dzięki, lubię zgadywanki😊. Ale filmik jest tak dobry, że ciężko mi się skoncentrować na zagadce😅. Chodzi o to, że tak szybko nasz Włóki zaopatrzył się w dojrzałą woskówkę🤔?
Iwona65
Dokładnie o to chodziło. Ma wyjątkowo wybarwiony dziób jak na jego wiek. Aaa, i dziękuję za opinię o filmiku  🙂
Daszka
Taki wczesny nastolatek, któremu się szybko wąsik rzucił😅. Ale u sokołów lepiej to wygląda, niż u nastolatków😉.
Iwona65
No i bez pryszczy 🙂
Daszka
😅
evanelina
Popieram Twoja tezę, on jest całkiem wyjątkowy!
Więcej