Pokaż:Wszystko
Afrodyta ze śniadaniem na daszku
35 Wyświetleń
35
elik
tylko patrzeć jak zaczną zlatywać się sępy
2010
Gdynek zajął się swoimi dołkami, tylko Afrodyta uciekła z daszku ;).
Gdynek był w budce, odleciał. W kam.2 prawdopodobnie Afrodyta na lampie. Dzień dobry!
31 Wyświetleń
31
Dzień dobry! Afrodyta z łupem na daszku, jak na razie bez towarzystwa Włókniarza
33 Wyświetlenia
33
elik
czeka ze śniadaniem na synka ?
elik
przyleciał Gdynek
Dzień dobry! Włókniarz na barierce
31 Wyświetleń
31
2010
posiedział może dwie minuty i już go nie ma
Gdynek na dołku 😃
35 Wyświetleń
35
kam 3, obecny sokół na poręczy i drugi na tarasie, ten na kracie pożywia się
42 Wyświetlenia
42
elik
nastąpiło przejęcie łupu
Dzień dobry, Włókniarz przyleciał za którymś z rodziców.
37 Wyświetleń
37
Dzień dobry z Boginią Afrodytą na wizji 🥰
36 Wyświetleń
36
2010
Synuś Włókniarz nie przyleciał? Może w końcu odczepił się od rodziców ;).
evanelina
No ze dwa dni go nie było 😁
evanelina
Znowu coś wykwintnego na drugie śniadanie hmm
2010
Znowu słonka (albo inny bekas), o siódmej ofiara już leżała na daszku
Dzień dobry! Ktoś siedzi na lampie,  kam. 2
38 Wyświetleń
38
Są resztki - jest i Gdynek😄. Niełatwo dzisiaj mają przy tym wietrze nasze sokoły z lądowaniem.
41 Wyświetleń
41
Daszka
Był Gdynek - nie ma resztek😆.
Włókniarz przyleciał na wyżerkę do mamusi .
35 Wyświetleń
35
Gdynek chyba ćwiczy wysiadywanie...😁
35 Wyświetleń
35
Daszka
Może i tak...😅 Choć ja mam podejrzenia, że ma jakieś niecne zamiary i te doły kopie, bo coś chce zakopać pod podłogą i nie mam tu na myśli skarbu... Ciekawe, kiedy ukochany synuś Włókniarz zniknie z oczu kamer😁.
evanelina
Włókniarz ma parcie na szkło!  Nie ma plecaczka to pozuje do kamery 😁
Kam 2 ktoś na barierce
36 Wyświetleń
36
Dzień dobry,  sokół na barierce🙂 obstawiam Afrodytę,  ale obraz jeszcze czarno biały.
37 Wyświetleń
37
evanelina
A Gdynek kopie...
43 Wyświetlenia
43
Więcej