Pokaż:Wszystko
Dzień dobry z Gdynkiem na balustradzie 🥰
39 Wyświetleń
39
Dzień dobry, zmokła kura, znaczy Włókniarz w budce 🙂
39 Wyświetleń
39
Gdynek w budce, jakieś 2-3 dni się nie pokazywał więc nadrabia zaległości ;).
40 Wyświetleń
40
evanelina
Deszcz leje a ten siedzi 🙂
2010
Gdynek już poza budką ale wciąż na wizji
Cała rodzinka, Afrodyta i Gdynek przez chwilę byli w budce, ale Włókniarz wygonił Ojca...😀
33 Wyświetlenia
33
Gdynek kopie 😀
34 Wyświetlenia
34
Dzień dobry! Łódzka para na wizji
35 Wyświetleń
35
Dzień dobry! Gdynek pogłębia dołki
41 Wyświetleń
41
Citro
Gdynka brak, jest Afrodyta.
evanelina
Dalej siedzi 🙂
Afrodyta chwilę przed 20 kolację szykuje na daszku 😱
47 Wyświetleń
47
evanelina
A co to za nowe obyczaje 🙂
Daszka
Raczej powrót do starych obyczajów😉.
39 Wyświetleń
39
Afrodyta i Włókniarz na dachu 😆
33 Wyświetlenia
33
Młody Włókniarz w budce
37 Wyświetleń
37
Dzień dobry! Gdynek( w budce) i synek (na barierce)
37 Wyświetleń
37
2010
A w kam.3 jedząca Afrodyta
evanelina
I Gdynek został wypędzony...
O, znowu Gdynek!
41 Wyświetleń
41
evanelina
I ktoś coś pałaszuje na zapleczu.
Przed 12 przejeżdżałam koło EC. Trafiłam na piękny pokaz szybowania pomiędzy kominami - najprawdopodobniej w wykonaniu Afrodyty 🥰
44 Wyświetlenia
44
Gdynek zasiedział się w budce. W końcu się zmył. nie minęła minuta i na barierce pojawił się Włókniarz.
edit: Młody szybko się zmył.
36 Wyświetleń
36
2010
Gdynek wrócił na swoje dołki ;).
Citro
Rano się tak kokosił jakby chciał jajo znieść.
Więcej