Pokaż:Wszystko
Kam 1 ;) operator na baczności 😁
38 Wyświetleń
38
2010
Poleciała (lub poleciał) ;). Jestem prawie pewny, że to była Afrodyta
Też mi się wydaje że Afrodyta
Iwona65
To jestem jedyna? Bo dla mnie na bank to  Gdynek był lansowany. Po nim Włókniarz w tym samym miejscu prawie
evanelina
Od pół godziny się przyglądam, zadam więc pytanie. Gdynek czy Afrodyta? Obstawiam Afrodytę ale tej mgle nie jestem pewna 😉
Posiedzenie obok budki, myślę że to Gdynek 🙂
43 Wyświetlenia
43
Ktoś siedzi na kamerze, widoczny w kam.2
41 Wyświetleń
41
Operator pokazał łódź dookoła a w budce ktoś dołki kopie 😁
39 Wyświetleń
39
2010
W budce standardowo - Gdynek
Dołkowy 😃
😆
39 Wyświetleń
39
Przed chwilą odbyło się spotkanie dorosłych w budce. Gdynek nie wytrzymał presji, a Afrodyta wciąż w gnieździe, oświetlona porannym słońcem😊
39 Wyświetleń
39
evanelina
Te ich nieruchome randki, wzbudzają we mnie obawę, że jedno to intruz 😅jak posągi stoją
Iwona65
A ja jak widzę takie spotkania kiedy jest na początku  głośno , potem cisza i bezruch a w końcu zaczynają trochę ze sobą gadać, żeby znowu wpaść w cichy zastój, to sobie dopowiadam, że jedno drugiemu każe zamknąć dziób, żeby ich Włókniarz nie wyczaił 😉😂
Daszka
Ja to zawsze myślę, że pauzę mam włączoną, albo przekaz się zawiesił😂.
😆
35 Wyświetleń
35
Dzień dobry🙂. Włóki buszuje w budce od rana.
34 Wyświetlenia
34
Dzień dobry! Włókniarz w budce 🙂
32 Wyświetlenia
32
Dzień dobry! Gdynek w budce
😮
36 Wyświetleń
36
2010
Poleciał
Dzień dobry z Gdynkiem na balustradzie 🥰
39 Wyświetleń
39
Dzień dobry, zmokła kura, znaczy Włókniarz w budce 🙂
39 Wyświetleń
39
Gdynek w budce, jakieś 2-3 dni się nie pokazywał więc nadrabia zaległości ;).
40 Wyświetleń
40
evanelina
Deszcz leje a ten siedzi 🙂
2010
Gdynek już poza budką ale wciąż na wizji
Cała rodzinka, Afrodyta i Gdynek przez chwilę byli w budce, ale Włókniarz wygonił Ojca...😀
33 Wyświetlenia
33
Gdynek kopie 😀
34 Wyświetlenia
34
Więcej