A ja jak widzę takie spotkania kiedy jest na początku głośno , potem cisza i bezruch a w końcu zaczynają trochę ze sobą gadać, żeby znowu wpaść w cichy zastój, to sobie dopowiadam, że jedno drugiemu każe zamknąć dziób, żeby ich Włókniarz nie wyczaił 😉😂