Pokaż:Wszystko
Kawęczyn wysprzątany :-)
86 Wyświetleń
86
jur
jur
Zapowiadana na dziś obserwacja sokołów pod PKiN nie odbędzie się. Pada śnieg i widoczność jest bardzo ograniczona. Termin następnej obserwacji podam później.
104 Wyświetlenia
104
Na iglicy po lewo, trzeba się mocno przyjrzeć ale są 2
87 Wyświetleń
87
jolajola
14:29 jest jeden sokół, wysoko na zapałce po lewej, bliżej środka iglicy
18 11 25  sokół przy budce na Żeraniu
96 Wyświetleń
96
Skierek na daszku przesiaduje , chociaż na chwilkę zajrzał do środka .
86 Wyświetleń
86
Byłe też dziś pod bazyliką. Nikogo nie zastałem, choć byłem dość krótko.
100 Wyświetleń
100
Co to za reflektory dodane na płocie na Pałacu?
98 Wyświetleń
98
oczami.ptakow
Ok, po fotach w temacie widać, że są już od jakiegoś czasu. Czyli sokołom nie przeszkadzają.
elik
oświetlają iglicę, zapałki są zielone, niebieskie i czerwone
Właśnie któryś odleciał z iglicy
97 Wyświetleń
97
Zdemontowaliśmy gniazdo sokołów te na 37p.
96 Wyświetleń
96
jolajola
? to znaczy tę budkę, której Franek i Giga nie zaakceptowali, gdy był remont iglicy? i czy będzie gdzieś w nowej miejscówce zamontowana czy na odpady pójdzie?
MietekPkin
Tak ta. Po 9 latach. Admin zdecyduje co dalej. Możliwe że będzię w innym miejscu na pałacu.
Czy ktoś ma wiedzę, czy będzie kamera 1na PKiN? A jeśli tak, to kiedy?
98 Wyświetleń
98
Astra w budce
102 Wyświetlenia
102
PKiN ktoś dołkuje
90 Wyświetleń
90
O godz. 6:52 w apartamentach pałacowych pojawił się któryś z dorosłych a zaraz za nim dwóch młodzieńców. Wygląda na to, że młodzież nie ma zamiaru ruszać w świat.
97 Wyświetleń
97
Siekierki, kam 3, ktoś na lampie
109 Wyświetleń
109
Nie narzekajcie na kam1. Bo kamery nie ma.
107 Wyświetleń
107
jolajola
zdemontowana? spadła?
MietekPkin
Zdjęta.
walt
I już nie będzie?
MietekPkin
Będzie tylko kiedy?.
Więcej