Zapowiadana na dziś obserwacja sokołów pod PKiN nie odbędzie się. Pada śnieg i widoczność jest bardzo ograniczona. Termin następnej obserwacji podam później.
? to znaczy tę budkę, której Franek i Giga nie zaakceptowali, gdy był remont iglicy? i czy będzie gdzieś w nowej miejscówce zamontowana czy na odpady pójdzie?
O godz. 6:52 w apartamentach pałacowych pojawił się któryś z dorosłych a zaraz za nim dwóch młodzieńców. Wygląda na to, że młodzież nie ma zamiaru ruszać w świat.