Pokaż:Wszystko
Afrodyta (?) i Włókniarz w zbliżeniu 🙂
30 Wyświetleń
30
Citro
Jak siedzi na lampie to można zakładać, że to Afrodyta. Ona lubi na nich siadać.
2010
Po wielkości też stwierdzam, że to Afrodyta
Włókniarz terroryzuje ojca 😂
33 Wyświetlenia
33
Młody w kam. 2 z posiłkiem, a na daszku obstawiam Afrodytę. Dzień dobry!
39 Wyświetleń
39
Włókniarz ze świeżym śniadaniem.
35 Wyświetleń
35
W budce Orange w Łodzi przy Brzezińskiej czyszczone jest właśnie gniazdo. Trwa wymiana podłoża.
48 Wyświetleń
48
Lizka
Nowe kamyki nasypane i wyrównane. Jeden z panów przywitał obserwatorów i im pomachał do kamery :)
Daszka
To czyszczenie już od 2 dni trwa na raty.  I pomimo, że bardzo lubię rudzielce, a samiczka Brzezińska już w ogóle skradła moje serduszko w tym sezonie, to jeeeednak serdecznie zapraszam do czyściutkiej budki jakąś miłą, wędruskową parę😊.
evanelina
Włókniarza trzeba tam wysłać! Blisko będzie miał do Matki 🤣
Citro
Będzie wpadał do mamusi na obiadki ;)
Daszka
Naprawdę tak źle życzysz biednej Afrodycie?😅
Włókniarz ze śniadaniem w budce, niestety nie wiem kto je dostarczył
33 Wyświetlenia
33
2010
Niech żałuje ten kto nie widział podchodów Gdynka do przejęcia łupu 🤣
buber
Taki filmik udało mi się nagrać. https://youtu.be/lrgQB6auybY
evanelina
Był też Gdynek chętny na resztki 🤣
buber
Tatuś się doczekał na swoją kolej.
buber
Gdynek też był chętny na śniadanie, ale synek nie pozwolił.
evanelina
A jednak załapał się na resztki!
Ale dzisiaj był seans sokoli w Łodzi.  Namierzyłam po 10 i do 15.40 mniej więcej. Jakby ktoś nie wiedział to mogę opisać co się może wydarzyć z gotowaniem jajek jak już cała woda się wygotuje
65 Wyświetleń
65
evanelina
Wykluły się pisklęta?😅 I tak, seans dziś od samego rana. Włókniarz chyba na dobre w gnieździe zostaje 😁
Iwona65
Bo to rodzinny chłopak a święta tuż, tuż...
Iwona65
A co do dzisiejszej obecności przez wiele godzin Włókniarza i Gdynka,  to całość podsumowałabym jednym zdaniem- Afrodyta ratuj swoich chłopaków 😉
Młody aktualnie w oku dwóch kamer 😀
https://ibb.co/S4LQfWgd
39 Wyświetleń
39
Gdynek i synek 🙂
42 Wyświetlenia
42
Młody czeka na śniadanie ?
44 Wyświetlenia
44
Sokół na barierce, Afrodyta?
41 Wyświetleń
41
Iwona65
A masz może zrzut. Bo ja tak później zaczęłam oglądać
evanelina
I młody nadleciał
A tak zawisł chwilę po przejęciu łupu
https://zapodaj.net/plik-PQTRCp0y3g
43 Wyświetlenia
43
Dzień dobry! Włókniarz zajada w budce przejęte od Afrodyty śniadanie. Niedawno było sprzątanie a od nowa jest pełno piór 🤣
36 Wyświetleń
36
evanelina
I jeszcze ktoś na lampie dogląda młodego.
aalina
Na lampie była Afrodyta , młody w budce a Gdynek na dole zerkał czy już może się załapać
Dzień dobry! Na zapleczu nadal tak https://zapodaj.net/plik-OFA4tAjNxy😄
44 Wyświetlenia
44
2010
Siedział (lub siedziała) ponad 3 godziny 😁
Dzień dobry. Ktoś na barierce za zapleczu piórka układa 😀
35 Wyświetleń
35
elik
obecnie od strony zaplecza jeden na kracie, drugi na poręczy
Więcej