godz.11:08, PKiN,kam2, jest sokół wysoko na iglicy, na lewym rogu tej kwadratowej konstrukcji pod małą kulą; w Warszawie szaro i mglisto, a ponad chmurami sokoły mają niebieskie niebo i oślepiające słońce https://zapodaj.net/plik-otRNfsoClJ
Może to Elinor się pokazał na Kawęczynie? oczami ptaków zobacz filmik na forum z Kawęczyna. Pod koniec obrączka wygląda na 3. Kto pamięta jak wygląda Elinor? ;)
Też myślałem o niej. Trzeba by porównanie zrobić. Jednak efekt przez brak widzenia jej przez kilka miesięcy może być słaby. Jednak trzeba pamiętać - to jest samica. Ona może być skądkolwiek w Polsce. Gdyby Elinor to był samiec, to byłaby na to większa, ręcz dużo większa szansa.