Pokaż:Wszystko
Siekierki barierka
77 Wyświetleń
77
godz.11:08, PKiN,kam2, jest sokół wysoko na iglicy, na lewym rogu tej kwadratowej konstrukcji pod małą kulą; w Warszawie szaro i mglisto, a ponad chmurami sokoły mają niebieskie niebo i oślepiające słońce  https://zapodaj.net/plik-otRNfsoClJ
75 Wyświetleń
75
91 Wyświetleń
91
Lizka
A to nie ten sam duet, który niedawno urzędował przy budce Orange w Łodzi (Brzezińska)?
Gawi
8:11:16 dobrze że kamera nie wystaje
PKiN roboty na wysokościach https://zapodaj.net/plik-ZC5HFRmDK9
65 Wyświetleń
65
Przy dwóch dzisiejszych wizytach pod katedrą sokołów nie zastałem.
80 Wyświetleń
80
Kalendarze pobiegły do Was Kochani.

Sprawdzajcie aplikację maile - bo One nadchodzą.
https://zapodaj.net/plik-ACV5mgVl8u
73 Wyświetlenia
73
Kalendarz na 2026 już w druku  . 
Wasze prace i zamówienia - materializują się.

https://www.press.pl/images/contents/photo_73544_1667460226_big.jpg
91 Wyświetleń
91
Kam1 wróciła.
76 Wyświetleń
76
Yvone
Fajnie
Efa
Efa
Super!
UWAGA, 
Witam, szukam kontaktu z panią Moniką Ku...a  , która chciała 1 kalendarz, . Prośba po o odczytanie maila zwrotnego.
91 Wyświetleń
91
Giga i młody na wizji
81 Wyświetleń
81
elik
Gniewko w zoomie
77 Wyświetleń
77
89 Wyświetleń
89
Efa
Efa
Może to Elinor się pokazał na Kawęczynie? oczami ptaków zobacz filmik na forum z Kawęczyna. Pod koniec obrączka wygląda na 3. Kto pamięta jak wygląda Elinor? ;)
80 Wyświetleń
80
tarodo
Elinor ma niebieską obrączkę a na filmiki widać czarną
oczami.ptakow
Też myślałem o niej. Trzeba by porównanie zrobić. Jednak efekt przez brak widzenia jej przez kilka miesięcy może być słaby. Jednak trzeba pamiętać - to jest samica. Ona może być skądkolwiek w Polsce. Gdyby Elinor to był samiec, to byłaby na to większa, ręcz dużo większa szansa.
Przy dwóch dzisiejszych wizytach pod katedrą nikogo nie widziałem.
97 Wyświetleń
97
Hrabia na płocie
81 Wyświetleń
81
Więcej