Pokaż:Wszystko
Jest sokól na barierce ale nie wiadomo jaki?
54 Wyświetlenia
54
buber
Pozdrowienia z krainy Afrodyty i Gdynka. Nie chcieli zapozować 😁🤪
https://ibb.co/8LKYpZDw
46 Wyświetleń
46
Daszka
Pozdrowienia z odległej krainy Zoe i Varso🤗. Kruk zapozował w ich imieniu🙃.
https://zapodaj.net/plik-vbcNLalQ3k
Sokół na EC4 na barierce w kam1
47 Wyświetleń
47
Daszka
I poleciała.
Daszka
Wydaje mi się, że to Zoe.
evanelina
Przyglądam się temu co sobie nagrałam, faktycznie to może być Zoe 🙂 w którymś ujęciu dobrze widać mocno nakrapiany żabot! Żeby wejść do budki chyba psychy jej brakuje, i tu znowu może gra świateł, ale czy na szybie nie jest odbity dziób?😅
2010
Też myślę, że to samica
Afrodyta na Sylewstrowym śniadaniu 😄
50 Wyświetleń
50
buber
Za  Afrodytą przyleciał na poręcz (..). Po sekundzie odleciał.
Bystre oczy wypatrzyły sokoła w K2 na EC4🙂 dziękuję 🙂
62 Wyświetlenia
62
Daszka
Ale gdzie w K2? Może to chodzi o mylący wypustek/lampę, która udaje sokoła przy ostanim słupku? 🤔
evanelina
O ten słupek, ale się rusza...
2010
Też nie widzę w tym sokoła, chociaż może...
Daszka
To na pewno nie jest sokół, bo już skoro świt ta lampa chciała mnie nabrać😁. Nie chcę od razu narzekać, bo strasznie się cieszę i dziękuję Veolii za ten podgląd ale..😅.... no szkoda, że kamerka w środku budki nie jest od strony wejścia, tylko od szyby. Może 3 dałoby się ustawić w przeciwnym kierunku.
2010
Jeżeli dołek będzie w głębi budki to widok rzeczywiście może być słaby. Ale jeśli kamerki są takie jak na EC3 (a na takie wyglądają) to pewnie będzie możliwe ustawienie ich w inny sposób. Nie wiem tylko co ja zrobię w środku sezonu, 2 łódzkie gniazda a można oglądać tylko jedno na raz... 😆
Daszka
Też się tego boję🤣.
evanelina
Może to być gra światła połączona z entuzjazmem 😁
Daszka
🤣
Przepiękne zbliżenie na naszą boginię Afrodytę na 1. Chyba sokoły z EC3 dowiedziały się, że ruszył podgląd u sąsiadów i od rana starają się udowodnić, że to na nich należy patrzeć😅
58 Wyświetleń
58
Dzień dobry🙂. Na Ec4 na razie pusto, ale na Ec3 cała rodzinka w komplecie. Afrodyta na barierce, mamisynek konsumuje na podeście, a Gdynek szuka możliwości🙃.
56 Wyświetleń
56
Lizka
Gdynek znalazł swoją możliwość wytaszczajac z budki po synku resztkę jedzenia. Nie wiem czy ktoś zauważył, że tak mu się spieszyło do żarła, iż próbował dwukrotnie wejść do budki przez szybę... :)
Iwona65
Tak. Zauważyłam. A i wcześniej wydało mi się, że Włókniarz chciał z kolei z łupem wylecieć przez szybę i lekko się zdziwił  😀
Daszka
No i gdzie znowu z tym żarciem do budki! Oj, Włóki, Włóki, ty bałaganiarzu😅.
evanelina
Dzieci...🤣
Dzień dobry! Na EC3 ktoś (Afrodyta?) na barierce
41 Wyświetleń
41
Jest podgląd na EC4 łódź.
37 Wyświetleń
37
Afrodyta właśnie odleciała
47 Wyświetleń
47
Afrodyta na barierce
41 Wyświetleń
41
Na EC3 Afrodyta 🙂
38 Wyświetleń
38
Daszka
Fajnie, że od teraz trzeba doprecyzowywać na którym kominie😄.
Citro
...a nie tak dawno byliśmy sokolą pustynią. 
2010
To teraz jeszcze EC2 mogłoby zostać zasiedlone ;). Oczywiście o ile kominy nie zostaną wyburzone
Daszka
Na początek serdecznie zapraszam miłą, sokolą parę na Brzezińską😊
evanelina
No i o CKD rozmawialiśmy!
Mamy nowy podgląd na Łódź ! Super nie wiem od kiedy jest ale bardzo się cieszę i czekam aż pojawi się Varso ♥️
44 Wyświetlenia
44
Daszka
Na pewno od teraz, bo codziennie sprawdzam, czy to ten dzień😅. Ależ się cieszę! Sokoły, nie zawiedźcie mnie i pokażcie się szybciutko!😀
Mamy podgląd  na EC4 🙂
55 Wyświetleń
55
Citro
Jest i budka. Piękna sprawa. Całkiem nowe miejsce na kominie? Co z "doniczką na petunie"?
Daszka
Budka jest na tej samej galerii, co "doniczka na petunie", tyle że na końcu tejże galerii, zorientowana na wschód. Skrzynka była zorientowana bardziej na północ.
Daszka
Och! Wspaniale! Tyyyyyle czekania i codziennego sprawdzania, czy to właśnie ten dzień😀.
evanelina
Wspaniała wiadomość! Teraz tylko czekać na mieszkańców!🙂
Afrodyta ze swoim łupem na daszku.
48 Wyświetleń
48
Iwona65
Już zapakowanym
buber
Siedzi sobie na lampie łódzka modelka. ;) https://zapodaj.net/plik-KEXfOb3yyw
evanelina
Poleciała, Gdynek wpadł na resztki, ale łup zabrany...
Więcej