Pokaż:Wszystko
Afrodyta z barierki monitoruje okolicę
46 Wyświetleń
46
Ktoś na daszku z dorosłych
58 Wyświetleń
58
elas59
Dzięki  Iwona65 filmik wstawiłem.
Daszka
Afrodyta🙂.
elas59
Na daszku był Gdynek a jak przyleciała Afrodyta to Gdynek się ulotnił i teraz to Afrodyta siedzi na daszku
Iwona65
Elas-Jak chcesz to filmik idealny do Twojego postu. Najpierw lansowany Gdynek, spotkanie i Afrodyta 
https://youtu.be/S7ghN1K1Ok8?si=nuHBnh1C5dGt7cC0
śniadanie na zapleczu
60 Wyświetleń
60
Dzień dobry! Gdynek i Afrodyta na wizji
https://zapodaj.net/plik-HZzLBJZfYh
51 Wyświetleń
51
evanelina
Polecieli
Na EC3 właśnie trwa posiłek na daszku, dawno nie widziałem naszych rezydentów o tak późnej godzinie  😁
56 Wyświetleń
56
Bardzo dziękuję FF 2010 i innym łódzkim Falcofanom, którzy przesłali swoje zdjęcia za piękny, łódzki styczeń w kalendarzu i łódzkie akcenty na okładce😍.
59 Wyświetleń
59
evanelina
Dołączam się do podziękowań! Jednocześnie dziękuję Tobie i innym FF za wyrozumiałość dla nowicjusza i dodania otuchy do prowadzenia obserwacji w terenie! 😍
Afrodyta ze śniadaniem i chętny darmozjad w tle :) https://zapodaj.net/plik-gi9ZAQ8AT6
47 Wyświetleń
47
elik
teraz Gdynek korzysta z darmoszki
2010
Młody chyba nie jest głodny, trochę poskubał i poleciał. Gdynek się ucieszy ;).
buber
Synek dostał co mu się należało, przyleciał ojciec i czeka na resztki. https://zapodaj.net/plik-2upXtfefhB
elik
darmozjad przejął łup i zajada
Jest sokól na barierce ale nie wiadomo jaki?
54 Wyświetlenia
54
buber
Pozdrowienia z krainy Afrodyty i Gdynka. Nie chcieli zapozować 😁🤪
https://ibb.co/8LKYpZDw
46 Wyświetleń
46
Daszka
Pozdrowienia z odległej krainy Zoe i Varso🤗. Kruk zapozował w ich imieniu🙃.
https://zapodaj.net/plik-vbcNLalQ3k
Sokół na EC4 na barierce w kam1
47 Wyświetleń
47
Daszka
I poleciała.
Daszka
Wydaje mi się, że to Zoe.
evanelina
Przyglądam się temu co sobie nagrałam, faktycznie to może być Zoe 🙂 w którymś ujęciu dobrze widać mocno nakrapiany żabot! Żeby wejść do budki chyba psychy jej brakuje, i tu znowu może gra świateł, ale czy na szybie nie jest odbity dziób?😅
2010
Też myślę, że to samica
Afrodyta na Sylewstrowym śniadaniu 😄
50 Wyświetleń
50
buber
Za  Afrodytą przyleciał na poręcz (..). Po sekundzie odleciał.
Bystre oczy wypatrzyły sokoła w K2 na EC4🙂 dziękuję 🙂
62 Wyświetlenia
62
Daszka
Ale gdzie w K2? Może to chodzi o mylący wypustek/lampę, która udaje sokoła przy ostanim słupku? 🤔
evanelina
O ten słupek, ale się rusza...
2010
Też nie widzę w tym sokoła, chociaż może...
Daszka
To na pewno nie jest sokół, bo już skoro świt ta lampa chciała mnie nabrać😁. Nie chcę od razu narzekać, bo strasznie się cieszę i dziękuję Veolii za ten podgląd ale..😅.... no szkoda, że kamerka w środku budki nie jest od strony wejścia, tylko od szyby. Może 3 dałoby się ustawić w przeciwnym kierunku.
2010
Jeżeli dołek będzie w głębi budki to widok rzeczywiście może być słaby. Ale jeśli kamerki są takie jak na EC3 (a na takie wyglądają) to pewnie będzie możliwe ustawienie ich w inny sposób. Nie wiem tylko co ja zrobię w środku sezonu, 2 łódzkie gniazda a można oglądać tylko jedno na raz... 😆
Daszka
Też się tego boję🤣.
evanelina
Może to być gra światła połączona z entuzjazmem 😁
Daszka
🤣
Przepiękne zbliżenie na naszą boginię Afrodytę na 1. Chyba sokoły z EC3 dowiedziały się, że ruszył podgląd u sąsiadów i od rana starają się udowodnić, że to na nich należy patrzeć😅
58 Wyświetleń
58
Dzień dobry🙂. Na Ec4 na razie pusto, ale na Ec3 cała rodzinka w komplecie. Afrodyta na barierce, mamisynek konsumuje na podeście, a Gdynek szuka możliwości🙃.
56 Wyświetleń
56
Lizka
Gdynek znalazł swoją możliwość wytaszczajac z budki po synku resztkę jedzenia. Nie wiem czy ktoś zauważył, że tak mu się spieszyło do żarła, iż próbował dwukrotnie wejść do budki przez szybę... :)
Iwona65
Tak. Zauważyłam. A i wcześniej wydało mi się, że Włókniarz chciał z kolei z łupem wylecieć przez szybę i lekko się zdziwił  😀
Daszka
No i gdzie znowu z tym żarciem do budki! Oj, Włóki, Włóki, ty bałaganiarzu😅.
evanelina
Dzieci...🤣
Dzień dobry! Na EC3 ktoś (Afrodyta?) na barierce
41 Wyświetleń
41
Więcej