Żal patrzeć😪. Jak Tercja rok temu. Na szczęście z nocujących Głogusie i samiczka z Dobrej mają chyba dalej od wystrzałów i się trzymają. Sylwester to dla mnie chyba najsmutniejszy dzień w roku. Ja mojemu panicznie bojącemu się psu mogę zapewnić bezpieczną, wyizolowaną akustycznie przestrzeń w mojej pracy, ale najbardziej mi żal tych wszystkich dzikich zwierząt. Ech.... Mam nadzieję, że Kaszub wróci bezpiecznie i mimo wszystko pięknego Nowego Roku, kochani FalcoFani😘.