Ależ ja szanuję i podziwiam tę naszą boginię! Łowna, cierpliwa i w dodatku piękna🥰. Ale nie chciałabym być jak ona😄. Moim sokolim wzorem do naśladowania jest Bohun. Marzę o jego ilości i jakości snu😅.
Bardzo dziękuję FF 2010 i innym łódzkim Falcofanom, którzy przesłali swoje zdjęcia za piękny, łódzki styczeń w kalendarzu i łódzkie akcenty na okładce😍.
Dołączam się do podziękowań! Jednocześnie dziękuję Tobie i innym FF za wyrozumiałość dla nowicjusza i dodania otuchy do prowadzenia obserwacji w terenie! 😍