Pokaż:Wszystko
młody pożywia się na daszku
39 Wyświetleń
39
Kolacja...
43 Wyświetlenia
43
Ktoś buszuje na zapleczu 🙂
47 Wyświetleń
47
Dzień dobry! Na daszku trwa konsumpcja.
44 Wyświetlenia
44
Zaczynamy obiadek na daszku
47 Wyświetleń
47
2010
Obiad a tutaj ani synka ani Gdynka? 😆
Citro
Gdynek zapewne obserwuje z sąsiedniego komina i tylko czeka na swoją kolej.
Śniadanie to podstawa i ... Afrodyta z łupem na daszku
55 Wyświetleń
55
Daszka
Ależ ja szanuję i podziwiam tę naszą boginię! Łowna, cierpliwa i w dodatku piękna🥰. Ale nie chciałabym być jak ona😄. Moim sokolim wzorem do naśladowania jest Bohun. Marzę o jego ilości i jakości snu😅.
aalina
Gdynek na rogu czeka na swoją kolej🤣 Ale teraz Włókniarz posila się
Włókniarz na daszku.
55 Wyświetleń
55
2010
Długo siedzi :). A wcześniej był też tatuś
evanelina
Ze dwa dni go nie widziałam 🙂
śniadanie na daszku
51 Wyświetleń
51
Daszka
A Gdynek grzecznie czeka na swoją kolej😁
Citro
Ciągle czeka. Niewiele mu zostanie.
Przyszła jego kolej
Afrodyta z barierki monitoruje okolicę
46 Wyświetleń
46
Ktoś na daszku z dorosłych
58 Wyświetleń
58
elas59
Dzięki  Iwona65 filmik wstawiłem.
Daszka
Afrodyta🙂.
elas59
Na daszku był Gdynek a jak przyleciała Afrodyta to Gdynek się ulotnił i teraz to Afrodyta siedzi na daszku
Iwona65
Elas-Jak chcesz to filmik idealny do Twojego postu. Najpierw lansowany Gdynek, spotkanie i Afrodyta 
https://youtu.be/S7ghN1K1Ok8?si=nuHBnh1C5dGt7cC0
śniadanie na zapleczu
60 Wyświetleń
60
Dzień dobry! Gdynek i Afrodyta na wizji
https://zapodaj.net/plik-HZzLBJZfYh
51 Wyświetleń
51
evanelina
Polecieli
Na EC3 właśnie trwa posiłek na daszku, dawno nie widziałem naszych rezydentów o tak późnej godzinie  😁
56 Wyświetleń
56
Bardzo dziękuję FF 2010 i innym łódzkim Falcofanom, którzy przesłali swoje zdjęcia za piękny, łódzki styczeń w kalendarzu i łódzkie akcenty na okładce😍.
59 Wyświetleń
59
evanelina
Dołączam się do podziękowań! Jednocześnie dziękuję Tobie i innym FF za wyrozumiałość dla nowicjusza i dodania otuchy do prowadzenia obserwacji w terenie! 😍
Afrodyta ze śniadaniem i chętny darmozjad w tle :) https://zapodaj.net/plik-gi9ZAQ8AT6
47 Wyświetleń
47
elik
teraz Gdynek korzysta z darmoszki
2010
Młody chyba nie jest głodny, trochę poskubał i poleciał. Gdynek się ucieszy ;).
buber
Synek dostał co mu się należało, przyleciał ojciec i czeka na resztki. https://zapodaj.net/plik-2upXtfefhB
elik
darmozjad przejął łup i zajada
Więcej