Pokaż:Wszystko
Skierek na daszku
94 Wyświetlenia
94
Astra w budce
82 Wyświetlenia
82
Skierek kam1 na barierkach. Siekierki
83 Wyświetlenia
83
Giga kam1 na iglicy.
76 Wyświetleń
76
Yvone
Dziś Hrabia i i Giga na iglicy razem, choć oddzielne stanowiska
Ciuciek
kam2 zoom
jolajola
11:37 siedzi sokół blisko centralnej iglicy, lekko z lewej - i toaletę robi
elik
o 11,04 jeden sokół przyleciał na iglicę z lewej strony a o 11,05 drugi z prawej
przed chwilą Skierek odleciał z daszku
57 Wyświetleń
57
Siekierki w kam. 3 widać  w oddali sokoła  na barierce - brzeg podglądu ale nie wiem kto ?.
61 Wyświetleń
61
Widział ktoś sokoły pałacowe? Bo w tym roku nieźle pod samym pałacem nawalali petardami 🥺
83 Wyświetlenia
83
jolajola
na Forum Mietek wstawił foto Hrabiego z dziś, siedział pod tarasem widokowym od Marszałkowskiej
Dan21
Widziałam 🙂 dziekuje
MietekPkin
Nie było w tym roku obserwacji Noworocznej. Ale dziś o g,12 będzie obserwacja.
Yvone
Wiedzieliśmy dziś Hrabiego na PKIN - podczas dzisiejszej, sobotniej obserwacji
Dan21
Rozumiem, że tylko jego udało się dojrzeć? A Giga i młody byli poza zasięgiem wzroku? 🫡
oczami.ptakow
Gigi nie było. A młode mam nadzieję, że już rozpoczęły migrację.
Dan21
Dziękuję za info🙂 MietekP wrzucisz kilka słów po obserwacji na forum? Z góry dziękuję
MietekPkin
Napewno będzie relacja.
Efa
Efa
Pogoda kiepska jak na obserwację, ale ma się poprawić.
Witam, ktoś może wie dlaczego podglądy żerańskie nie działają? Przerwa sezonowa i ruszy podgląd wiosną na czas lęgów ?
86 Wyświetleń
86
Frugoslaw
W święta o 5 rano pojawił się na chwilkę obraz z kamer na Żeraniu, niestety po paru minutach znikł. Może nie kontaktuje jakiś kabelek...
tiga8
Nawaliło  coś co daje prąd do kamerki
oczami.ptakow
Raczej awaria. Przerwy sezonowej tam nigdy nie było.
Tematy polskich gniazd 2025 przeniesione do archiwum 2025. Nie zablokowałem tych, w których nie widziałem podsumowania, jeśli ktoś ma ochotę jeszcze takie dla jakiegoś gniazda zrobić to jest czas do 11.01.2026 r. potem wszystkie tematy w archiwum 2025 będą zablokowane
92 Wyświetlenia
92
Bożka
Ciuciek, a czy można byłoby, w pierwszym poście, dodać linki do podsumowań roku 2025?
Ciuciek
Lublin dodane, inne gdzie pamiętałem, że były podsumowania też.
Bożka
Super, dziękuję ❤️
Daszka
Ponieważ jest już podgląd na EC4 w Łodzi proszę o założenie tematu na rok 2026 również dla tego gniazda.
Ciuciek
dodane
Życzymy Wam Szczęśliwego Nowego Roku 2026. Mietek z Iwoną.
75 Wyświetleń
75
Lili
Wzajemnie! ZDROWIA...SPOKOJU i WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI!🍾🍸🎉🖐🏻
Drodzy FF  dziś mamy ostatni dzień roku i  tak jak co roku ,robimy podsumowanie gniazd ,jest nas sporo i wielu z nas ma swoje ulubione  gniazda,proszę osoby chętne do podsumowań ,żeby dali znać, kto i jakie gniazdo chce podsumować.Wiadomo że dziś wielu z nas nie ma czasu,  nie ma problemu,  dziś  gniazda zostaną  zamknięte .W nowy rok zostaną odblokowane i po woli będzie można je uzupełniać Po północy jak będą otwarte nowe tematy,   proszę  żeby  pierwszy post był drzewem genealogicznym ,a nie siedzącym sokolem .Pozdrawiam
88 Wyświetleń
88
raktoja
raktoja- podsumowanie Głogowa i Redy (+Wejherowo - pustułki)
Yvone
Czyli tak jak mówiłaś we wtorek
Daszka
Może warto napisać to na grupie ogólnej, bo nie wszyscy obserwują warszawskie gniazda i należą do tej grupy.
Czarnooka na podeście w Kawęczynie
73 Wyświetlenia
73
Przy dwóch wizytach pod katedrą nikogo nie zastałem.
92 Wyświetlenia
92
aktualnie Hrabia. Wcześniej była Giga i krótkie spotkanie.
84 Wyświetlenia
84
Siekierki, kam 3 i sokół na lampie
85 Wyświetleń
85
Więcej