Pokaż:Wszystko
Dzień dobry! Batory cioka na poręczy 🥰
95 Wyświetleń
95
Dzień dobry, Kaszubie
76 Wyświetleń
76
Późno bo późno , ale Bracia w Redzie i Tczewie w swoich budkowych "sypialniach" -obecni ..
76 Wyświetleń
76
Dzień dobry. Kiedy ostatni raz była widziana Tercja? Przejrzałam forum i bodajże ostatni wpis ze wzmianką o niej jest 22 stycznia. Czy była później widziana?
85 Wyświetleń
85
Ona była najczęściej widziana na daszku, a niestety kamera jest przestawiona
niza
Tak, to wiem. Ale czy w ogóle pokazała się przed kamerą jakoś ostatnio?
AnaOxy72
Dołączam do pytania....
Koksinka cioka na barierce 🥰
77 Wyświetleń
77
a Kaszub co? jeszcze budki po nocy nie opuścił ?
76 Wyświetleń
76
Dan21
Z kwadransik już wygląda przez okienko i duma, wyjść czy nie wyjść 🤪
powsinoga
W budce cieplej 😉 Dzień dobry!
Kaszub już na nocnej miejscówce
64 Wyświetlenia
64
127oskarALFA
Brat Kaszuba w Tczewie też na nocnej miejscówce  .
W Tczewie sokół śpi w budce
61 Wyświetleń
61
Kaszub na posterunku
54 Wyświetlenia
54
zmienił kącik  jest czujny pewnie Tercja jest w pobliżu
66 Wyświetleń
66
Nocowanko
65 Wyświetleń
65
Można prosić operatora żeby w redzie poprawił kam2 tak jak były wcześniej ustawione ?
64 Wyświetlenia
64
Kaszub nadal w budce z głową pod skrzydłem
56 Wyświetleń
56
U Kaszuba- 00.50 - 3 minuty rozgrzewki skrzydełek i powrót do ulubionego kącika ..
58 Wyświetleń
58
Kaszubek na noclegu
59 Wyświetleń
59
Więcej