Pokaż:Wszystko
Włókniarz poluje!🙂
46 Wyświetleń
46
elik
chłopaki czekają na dostawę ?
evanelina
I Gdynek na dołku!
Dzień dobry FF. Włókniarz na daszku. https://zapodaj.net/plik-v43h92txw3
56 Wyświetleń
56
elik
nie ma w co dzioba wbić 🙂
Afrodyta zajada obiad na daszku
69 Wyświetleń
69
Iwona65
Skrzętnie schowała resztki, ale przed Gdynkiem nic się nie ukryło 😆
powsinoga
😂
Daszka
🤣
Zbliżenie na Włókniarza 🙂
54 Wyświetlenia
54
Daszka
A teraz Gdynek cioka na podeście na 2.
Na EC3 słoneczko i "naga" barierka. Na EC4 "Przystanek Alaska". Na Bałutach wygrzewał się w słońcu "ktoś" na sąsiednim kominie.
49 Wyświetleń
49
evanelina
Unikają widowni... Celebryci 😁
Iwona65
Gdynek był 2x ciokającozapraszająco
śniadanie na daszku
56 Wyświetleń
56
EC4 Łódź - piękne zaszronienie  ( od razu zimowa Tarnica mi się przypomniała)
57 Wyświetleń
57
Faktycznie pięknie to wygląda 😊
IzaEs
Przepięknie to wygląda 😍
Dzień dobry! Gdynek na dołku 😆
57 Wyświetleń
57
powsinoga
Był 😆
Afrodyta wcina wczorajsze resztki, dzień dobry 🙂
45 Wyświetleń
45
evanelina
A to jednak był Gdynek 😅
Teraz, 16:19 Afrodyta na daszku oprawia jedzonko, a Włókniarz drze dzioba 😆
37 Wyświetleń
37
Gdynek z obiadem 🙂
34 Wyświetlenia
34
Afrodyta na straży domostwa 🥰
34 Wyświetlenia
34
Dzień dobry! Gdynek na resztach na daszku 😄
41 Wyświetleń
41
Włókniarz na daszku, dzień dobry!
40 Wyświetleń
40
Dzień dobry:). Afrodyta śniadaniuje na daszku. Sama póki co;)
48 Wyświetleń
48
Więcej