Pokaż:Wszystko
młody na wizji
60 Wyświetleń
60
evanelina
Jaka wałówka 😉
I odlecieli
53 Wyświetlenia
53
Aktualnie na daszku Afrodyta ze śniadaniem
53 Wyświetlenia
53
evanelina
I potężna wypluwka się przydarzyła 😅
Iwona65
A stała jak słup nad tym łupem. Dopiero zrzut wypluwki wyzwolił apetyt
dorosły na daszku
41 Wyświetleń
41
elik
i fruu
Dzień dobry! Gdynek i Afrodyta na wizji 🥰
49 Wyświetleń
49
Ec3 ktoś na kracie
45 Wyświetleń
45
Chyba Gdynek na daszku 😅
42 Wyświetlenia
42
Niech Gdynek już leci, szkoda mi go przestać oglądać, ale od rana z sokołami w Łodzi...? A ten sobie a to przysypia, a to się porościąga, walnie kupsko, czasem poziewa, pióra uporządkuje....
72 Wyświetlenia
72
Mam podobnie hehe. Zamiast się wziąć za robotę jakąś to zerkam cały czas 😂
Dan21
No doczekał się randki ❤️
evanelina
Ładny, więc może brylować 😁
127oskarALFA
....no i pazura trochę pogrzeje na lampie ...
Iwona65
Nie to Afrodyta. Resztki Włókniarza dojadała. No i są wszyscy :)
Dan21
Ona po randce lampę zajeła
Iwona65
Teraz znowu obaj
Iwona65
Gdynek odleciał , okazało się , że jest Włókniarz
Można oglądać Gdynka w zbliżeniu kamery :)
58 Wyświetleń
58
Dan21
A nawet Gdynka z Młodym 💪
Iwona65
to było fajne jak młody dołączył i spokojnie spędzali czas obok siebie
młody poleciał i po chwili wrócił, było pudło ?
55 Wyświetleń
55
elik
znów próbuje
Już wcina
evanelina
No i ma! Brawo młody!
Tatuś pazera czeka na resztki ?
Włókniarz poluje!🙂
46 Wyświetleń
46
elik
chłopaki czekają na dostawę ?
evanelina
I Gdynek na dołku!
Dzień dobry FF. Włókniarz na daszku. https://zapodaj.net/plik-v43h92txw3
56 Wyświetleń
56
elik
nie ma w co dzioba wbić 🙂
Afrodyta zajada obiad na daszku
69 Wyświetleń
69
Iwona65
Skrzętnie schowała resztki, ale przed Gdynkiem nic się nie ukryło 😆
powsinoga
😂
Daszka
🤣
Zbliżenie na Włókniarza 🙂
54 Wyświetlenia
54
Daszka
A teraz Gdynek cioka na podeście na 2.
Na EC3 słoneczko i "naga" barierka. Na EC4 "Przystanek Alaska". Na Bałutach wygrzewał się w słońcu "ktoś" na sąsiednim kominie.
49 Wyświetleń
49
evanelina
Unikają widowni... Celebryci 😁
Iwona65
Gdynek był 2x ciokającozapraszająco
Więcej