Serce mi pękło po raz kolejny 💔 Franio a teraz Giga :( sezon się rozpoczął i myślę, że jest inna samica i doszło do starcia, Giga jest za dobrym lotnikiem
Na dodatek od śmierci Panicza minęło dopiero kilka dni a tymczasem nie wiadomo co będzie z Gigą.😢😢😢😰😰😰😥😥😥 Życzę Jej aby przeżyła i wróciła do pełni zdrowia. Chciałabym jeszcze obserwować Jej lęgi i jak razem z Hrabią wychowują maluskie, bieluśkie waciki. Bardzo mocno trzymam kciuki za tą sokolicę. ✊✊✊✊✊✊ Za dużo tych przykrych wieści w tak krótkim czasie.
HA! 4 minuty temu były 2 sokoły na iglicy, jeden na szczycie, drugi na dole po prawej, na wysokości najdłuższej zapałki. Poleciały razem, najpierw ten z góry.