Pokaż:Wszystko
Giga🖤 dołączyłaś tam wysoko do Frania i Panicza🥺Jesteście już razem szczęśliwi ! 🥺😭
138 Wyświetleń
138
Lili
😪💔
Efa
Efa
😭....
raktoja
Smutno
powsinoga
😥😥😥
niza
😭
Hugx2
😭
IzaEs
😭
ewelin2212
😥
tarodo
😢
🖤
Pokaż więcej komentarzy
Obudziłam się i pierwsze co to szukałam informacji jak Giga. 
Ale w sumie brak wiadomości to dobra wiadomość. 
Trzymaj się tam nasza 👸
139 Wyświetleń
139
PKiN wrzucił post o odejściu Gigi... czy to prawda?
aleksandra8904
Ja to samo. Czekam na jakiekolwiek wieści...ale liczę na jak najlepsze.
ktoś zjada pałacowy żwir, może to Hrabia
130 Wyświetleń
130
Yvone
Obraczka niebieska, ale oko mi nie pasuje,
Efa
Efa
Też go parę dni temu nie poznałam, bo oko inne, ale pokazał obrączkę z 5
elik
na 100% Hrabia, pokazał obrączki
Ktoś na kracie Kawęczyn
108 Wyświetleń
108
teraz w gnieździe
Serce mi pękło po raz kolejny 💔
Franio a teraz Giga :( sezon się rozpoczął i myślę, że jest inna samica i doszło do starcia, Giga jest za dobrym lotnikiem
😢
165 Wyświetleń
165
monikam54
Tylko nie Królowa Pałacowa 😭Co za sezon 🥺
Daszka
Och! Giga! Trzymam kciuki za królową! Oby przerwała tę smutną serię.
Jeszcze był Panicz syn Gigi i Hrabiego, który to odleciał za Tęczowy Mostek kilka dni temu. 😰😰😰😥😥😥😢😢😢
Bożka
GIGA!!! ❤️💔✊🏻
Lili
🤞🏻💗
oczami.ptakow
Nie ma co jeszcze płakać, może się wyliże z tego.
Oby się z tego wylizała. Bardzo Jej kibicuję.
niza
Właśnie to przeczytałam na naszej grupie na FB. Aż sobie usiadłam, bo mi słabo się zrobiło.... Nie wierzę, że to się dzieje....
tarodo
Franek, Panicz a teraz Giga 😪
Na dodatek od śmierci Panicza minęło dopiero kilka dni a tymczasem nie wiadomo co będzie z Gigą.😢😢😢😰😰😰😥😥😥 Życzę Jej aby przeżyła i wróciła do pełni zdrowia. Chciałabym jeszcze obserwować Jej lęgi i jak razem z Hrabią wychowują maluskie, bieluśkie waciki. Bardzo mocno trzymam kciuki za tą sokolicę. ✊✊✊✊✊✊ Za dużo tych przykrych wieści w tak krótkim czasie.
daro40-40@o2.pl
Wszystko Będzie dobrze To wojowniczka
HA! 4 minuty temu były 2 sokoły na iglicy, jeden na szczycie, drugi na dole po prawej, na wysokości najdłuższej  zapałki. Poleciały razem, najpierw ten z góry.
136 Wyświetleń
136
oczami.ptakow
W obliczu tego co jest obecnie, to bardzo możliwe, że był to Hrabia i ktoś inny ni Giga.
OlaOlszowska
Albo chwila przed tragedią
Efa
Efa
Hrabia przyleciał
131 Wyświetleń
131
Od marca swiatło w gnieździe bedzie wydłużone do g.22 na sezon lęgowy.
127 Wyświetleń
127
Liczył na schadzkę a tu - nic z tego https://youtu.be/xE5anWulBvo
127 Wyświetleń
127
Hrabia najedzony na maxa https://youtu.be/ApMRoJERdMU
109 Wyświetleń
109
No i został się tylko Gniewko 😪 oby on dał radę przeżyć ten pierwszy najtrudniejszy rok 🥰
124 Wyświetlenia
124
Ja też tego życzę Gniewkowi aby przeżył ten najtrudniejszy dla sokołów pierwszy rok i abyśmy mogli jeszcze obserwować jak On zakłada rodzinę .
Siekierki, sokół na lampie, kamera 3
109 Wyświetleń
109
tarodo
o 7:23 było krótkie spotkanie w budce
Co się stało Paniczowi, już czytałam na fb.  Oby dali radę mu pomóc
120 Wyświetleń
120
olciasz
Niestety nie przeżył nocy
Bożka
💔😢
niza
Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi: https://www.facebook.com/share/p/1JXxWUvWMg/
oczami.ptakow
Pewnie niedługo się dowiemy.
Dwóch oglądających.
https://zapodaj.net/plik-SXZRpiz33N
105 Wyświetleń
105
elik
w ubiegłym roku para kawek też wizytowała gniazdo, może to te same ptaki
kto na Żeraniu ?
110 Wyświetleń
110
elik
ktokolwiek to był, już odleciał https://zapodaj.net/plik-K8uhsvIYen
..tak na oko , to wygląda bardziej  na Nelę ...karmelowe piórka i wianuszek jakby z tyłu głowy 🤔
I poleciał. Może akcja gniazdo jest i rodzeństwo walczy 🤷 bo tak coś nerwowo jest
Znowu siedzi
Więcej