Pokaż:Wszystko
Gdynek (?) na daszku, dzień dobry 🙂
41 Wyświetleń
41
Afrodyta na stanowisku polującym, Gdynek na stanowisku dołkującym 😂
45 Wyświetleń
45
Randka 😍
45 Wyświetleń
45
Lili
🙂👍🏻
Daszka
Teraz Gdynek śpiewa sobie cieniutko i woła. Niech on się śpieszy z oficjalnym rozpoczęciem sezonu lęgowego, bo jakiś samiec naszego jurnego Gdynka wyprzedzi w tym sezonie, a tak być nie może😉.
evanelina
On biedny jeszcze musi unikać Włókniarza!
Daszka
No dzieci potrafią skutecznie zagłuszyć chuć🤣.
Iwona65
🤣🤣🤣
Śniadanie z pazerami na wizji 🤣
38 Wyświetleń
38
To chyba młodzik czeka na resztki
Nikt nie widział Varso 😒😒😒
57 Wyświetleń
57
Daszka
Od czasu wypuszczenia z ośrodka niestety nie. Ale od uruchomienia podglądu Zoe też pojawiła się tylko kilka razy, więc jeszcze mam nadzieję, że nowa budka im się na razie nie spodobała.
młody na wizji
60 Wyświetleń
60
evanelina
Jaka wałówka 😉
I odlecieli
53 Wyświetlenia
53
Aktualnie na daszku Afrodyta ze śniadaniem
53 Wyświetlenia
53
evanelina
I potężna wypluwka się przydarzyła 😅
Iwona65
A stała jak słup nad tym łupem. Dopiero zrzut wypluwki wyzwolił apetyt
dorosły na daszku
41 Wyświetleń
41
elik
i fruu
Dzień dobry! Gdynek i Afrodyta na wizji 🥰
49 Wyświetleń
49
Ec3 ktoś na kracie
45 Wyświetleń
45
Chyba Gdynek na daszku 😅
42 Wyświetlenia
42
Niech Gdynek już leci, szkoda mi go przestać oglądać, ale od rana z sokołami w Łodzi...? A ten sobie a to przysypia, a to się porościąga, walnie kupsko, czasem poziewa, pióra uporządkuje....
72 Wyświetlenia
72
Mam podobnie hehe. Zamiast się wziąć za robotę jakąś to zerkam cały czas 😂
Dan21
No doczekał się randki ❤️
evanelina
Ładny, więc może brylować 😁
127oskarALFA
....no i pazura trochę pogrzeje na lampie ...
Iwona65
Nie to Afrodyta. Resztki Włókniarza dojadała. No i są wszyscy :)
Dan21
Ona po randce lampę zajeła
Iwona65
Teraz znowu obaj
Iwona65
Gdynek odleciał , okazało się , że jest Włókniarz
Można oglądać Gdynka w zbliżeniu kamery :)
58 Wyświetleń
58
Dan21
A nawet Gdynka z Młodym 💪
Iwona65
to było fajne jak młody dołączył i spokojnie spędzali czas obok siebie
młody poleciał i po chwili wrócił, było pudło ?
55 Wyświetleń
55
elik
znów próbuje
Już wcina
evanelina
No i ma! Brawo młody!
Tatuś pazera czeka na resztki ?
Więcej