O to to! Na Brzezińskiej taka ładna budka jest na przykład;). Chociaż jego to trzeba by gdzieś dalej eksmitować, żeby starych przestał dręczyć😛. A Afrodyta najpiękniejsza, najwspanialsza nasza😊.
Teraz Gdynek śpiewa sobie cieniutko i woła. Niech on się śpieszy z oficjalnym rozpoczęciem sezonu lęgowego, bo jakiś samiec naszego jurnego Gdynka wyprzedzi w tym sezonie, a tak być nie może😉.
Od czasu wypuszczenia z ośrodka niestety nie. Ale od uruchomienia podglądu Zoe też pojawiła się tylko kilka razy, więc jeszcze mam nadzieję, że nowa budka im się na razie nie spodobała.