Pokaż:Wszystko
Afrodyta ze śniadaniem
47 Wyświetleń
47
Weszła za budkę pod kamerę 3
Ktoś w kam.2 pod kamerką
41 Wyświetleń
41
od strony zaplecza na poręczy ktoś siedzi
43 Wyświetlenia
43
Dzieciak był i się zmył
43 Wyświetlenia
43
Dorosły wylądowałam na daszku i szybko odleciał
43 Wyświetlenia
43
13:57 Gdynek ponownie przyleciał i wszedł do budki , ale już odleciał .
52 Wyświetlenia
52
elas59
Gdynek znów wpadł na kilka sekund i odleciał
Iwona65
🤣
Daszka
Niech i ona już leci! Piękna jest, ale naprawdę nie mam już czasu się na nią gapić🫣.
Iwona65
Rozumiem te rozterki 

😀
Daszka
No nie mogę z nią! Czemu ona mi to robi?😅
Serio? Afrodyta się kłania i nadstawia Gdynkowi, a ten łajdak tylko po resztki wpadł? Cicho, cicho, ja tu tylko po gitarę przyszedłem🤣.
40 Wyświetleń
40
evanelina
Jak się resztki skończyły, wlazł do budki, pogwizdał i uciekł...
Antonówka
😆
🤣
Jest i nasz operator na medal
40 Wyświetleń
40
Chyba młody na barierce
37 Wyświetleń
37
Teraz 2 dorosłe na daszku
I poleciał
Afrodyta z jedzeniem na daszku.
45 Wyświetleń
45
Lili
😉
evanelina
I dołączył Gdynek, ale w budce 🙂
evanelina
A teraz Włókniarz! Cieszę się, że się wszyscy meldują 😉
Antonówka
Włókniarz to mógłby iść na swoje 😛 Aktualnie ładne zbliżenie na Afrodytę.
Iwona65
Chyba Afrodyta zaczyna odcinać pępowinę, nie pozwoliła mu na przejęcie łupu
Daszka
O to to! Na Brzezińskiej taka ładna budka jest na przykład;). Chociaż jego to trzeba by gdzieś dalej eksmitować, żeby starych przestał dręczyć😛. A Afrodyta najpiękniejsza, najwspanialsza nasza😊.
Gdynek (?) na daszku, dzień dobry 🙂
41 Wyświetleń
41
Afrodyta na stanowisku polującym, Gdynek na stanowisku dołkującym 😂
45 Wyświetleń
45
Randka 😍
45 Wyświetleń
45
Lili
🙂👍🏻
Daszka
Teraz Gdynek śpiewa sobie cieniutko i woła. Niech on się śpieszy z oficjalnym rozpoczęciem sezonu lęgowego, bo jakiś samiec naszego jurnego Gdynka wyprzedzi w tym sezonie, a tak być nie może😉.
evanelina
On biedny jeszcze musi unikać Włókniarza!
Daszka
No dzieci potrafią skutecznie zagłuszyć chuć🤣.
Iwona65
🤣🤣🤣
Śniadanie z pazerami na wizji 🤣
38 Wyświetleń
38
To chyba młodzik czeka na resztki
Nikt nie widział Varso 😒😒😒
57 Wyświetleń
57
Daszka
Od czasu wypuszczenia z ośrodka niestety nie. Ale od uruchomienia podglądu Zoe też pojawiła się tylko kilka razy, więc jeszcze mam nadzieję, że nowa budka im się na razie nie spodobała.
Więcej