Pokaż:Wszystko
a Gdynek w budce
31 Wyświetleń
31
Piękne zbliżenie na Afrodytę ? 😀
31 Wyświetleń
31
Dzień dobry! Gdynek w budce
29 Wyświetleń
29
2010
Teraz śniadanie na daszku
Teraz ktoś siedzi na lampie, kam2
evanelina
A Gdynek między dołkami 🙂
młody na wizji
48 Wyświetleń
48
sokół w budce i Pani operator na posterunku ;)
54 Wyświetlenia
54
a na dole było widać przelot dwóch, więc pewnie młody z afrodytą
teraz u góry latają i Gdynek odleciał
Gdynek
Afrodyta ze śniadaniem
47 Wyświetleń
47
Weszła za budkę pod kamerę 3
Ktoś w kam.2 pod kamerką
41 Wyświetleń
41
od strony zaplecza na poręczy ktoś siedzi
43 Wyświetlenia
43
Dzieciak był i się zmył
43 Wyświetlenia
43
Dorosły wylądowałam na daszku i szybko odleciał
43 Wyświetlenia
43
13:57 Gdynek ponownie przyleciał i wszedł do budki , ale już odleciał .
52 Wyświetlenia
52
elas59
Gdynek znów wpadł na kilka sekund i odleciał
Iwona65
🤣
Daszka
Niech i ona już leci! Piękna jest, ale naprawdę nie mam już czasu się na nią gapić🫣.
Iwona65
Rozumiem te rozterki 

😀
Daszka
No nie mogę z nią! Czemu ona mi to robi?😅
Serio? Afrodyta się kłania i nadstawia Gdynkowi, a ten łajdak tylko po resztki wpadł? Cicho, cicho, ja tu tylko po gitarę przyszedłem🤣.
40 Wyświetleń
40
evanelina
Jak się resztki skończyły, wlazł do budki, pogwizdał i uciekł...
Antonówka
😆
🤣
Jest i nasz operator na medal
40 Wyświetleń
40
Chyba młody na barierce
37 Wyświetleń
37
Teraz 2 dorosłe na daszku
I poleciał
Afrodyta z jedzeniem na daszku.
45 Wyświetleń
45
Lili
😉
evanelina
I dołączył Gdynek, ale w budce 🙂
evanelina
A teraz Włókniarz! Cieszę się, że się wszyscy meldują 😉
Antonówka
Włókniarz to mógłby iść na swoje 😛 Aktualnie ładne zbliżenie na Afrodytę.
Iwona65
Chyba Afrodyta zaczyna odcinać pępowinę, nie pozwoliła mu na przejęcie łupu
Daszka
O to to! Na Brzezińskiej taka ładna budka jest na przykład;). Chociaż jego to trzeba by gdzieś dalej eksmitować, żeby starych przestał dręczyć😛. A Afrodyta najpiękniejsza, najwspanialsza nasza😊.
Więcej