Pokaż:Wszystko
81 Wyświetleń
81
Ciuciek
zje całego, nic ojcu nie zostawi xd
kamera 1, ktoś siedzi w rynnie, obok leży łup ?
82 Wyświetlenia
82
Ciuciek
Gniewko, stary go strącił do rynny, niechcący zapewniając mu miejscówkę na spokojną konsumpcję
ukradł Gniewko ojcu jedzenie, jakiegoś drozda, którego Hrabia jakiś czas temu schował w kącie.
87 Wyświetleń
87
elik
oj tam, wszystko zostaje w rodzinie 😀
Lili
🙂😉
😆
tak, potwierdzone, na pałacu 4KZ Gniewko. Kam 1 zoom.
85 Wyświetleń
85
jur
jur
I jeszcze żebrze o jedzenie i dostał
Amika
https://ibb.co/1GG5RPZ3<ahref="https://ibb.co/1GG5RPZ3" target="_blank" rel="nofollow noopener">https://ibb.co/1GG5RPZ3
jur
jur
Fajnie go widzieć w dobrej kondycji.
4KZ w progu
67 Wyświetleń
67
a teraz Hrabia w budce a młody Gniewko na płocie
66 Wyświetleń
66
elik
młody na progu, Hrabia robi naloty
obecnie na iglicy dwa sokoły, jeden na szczycie drugi na zapałce po lewej stronie
59 Wyświetleń
59
Hrabia z prezentem na płocie
60 Wyświetleń
60
Elik mogę Cię prosić o wstawienie tych filmów na forum, dzięki🙂
56 Wyświetleń
56
elik
wstawiłam :)
elik
ciekawa jestem kto to był ? Czyżby Gniewko po kilku miesiącach wrócił w rodzinne strony ?
tarodo
to Gniewka zapis z kamery 1 08:09:52 widać obrączkę 4 KZ
54 Wyświetlenia
54
Violetta
Dalszy ciąg
59 Wyświetleń
59
elik
film się kończy ale później znów była akcja, Hrabia wrócił a młody zaatakował
Trochę na atak to wygląda
przyleciał Gniewko, popędził Hrabiego
57 Wyświetleń
57
elik
sprawdziłam zapisy, młody sokół przyleciał na lampy o 8,10, sądziłam, że to Gniewko (Panicz nie żyje) ale może to jakiś inny młodzik albo młoda bo Hrabia na progu kłaniał się i ciokał
buber
Chwilę po tym Hrabia poleciał jakby zobaczył kogoś jeszcze. Sama nie wiem, czy chciał przegonić młodego, czy tego kogoś.
Hrabia na płocie
58 Wyświetleń
58
buber
O 8.09 Gniewko przyleciał.
Astra w gnieździe, może w tym roku ona będzie pierwsza z jajkiem, takiego gorącego chłopa ma :-)
51 Wyświetleń
51
buber
Gorący to on może jest, ale nic poza tym. 🙃
😀
wie ktoś może co się stało z Cudnym z Siekierek?
100 Wyświetleń
100
KamilJo
to w jakim niby celu te plecaki są zakładane są ptakom jak to w ogóle nie działa przez już prawie 3/4 roku?
Ciuciek
Są nadajniki które nadają latami. Ten może się trafił wybitnie trefny (reklamacje ciężko zgłosić), albo młody już nie żyje.
monikam54
Oliwia pisała na FB że jego nadajnik się nie odzywał chyba jakoś od końca lata , więc nie wiadomo co z nim..
Oliwia
Prezes pisał że niedawno się zalogował nadajnik, ale tylko zalogował, odczytu nie dał
Czyli jest szansa ,że gdzieś fruwa 🦅
Oliwia
Ja w to wierzę, po prostu miał kiepsko depilację zrobioną przed założeniem nadajnika i teraz piórko zasłania
monikam54
Obyś miała rację , czekamy na jakieś info o nim tak bardzo 🥹
oczami.ptakow
Nie odzywał się ostatnio.
Więcej