Pokaż:Wszystko
Na Żeraniu para, byli tylko kilka sekund, samiec nie wszedł do budki czekał na podeście
98 Wyświetleń
98
Siekierki kam3 na lampie
102 Wyświetlenia
102
tiga8
Wygląda  że  to Astra siedzi na lampie.
Hrabia siedzi
91 Wyświetleń
91
Efa
Efa
PKiN między 15:15, a 16:20 nikt nie latał nad Pałacem. Piękna, słoneczna pogoda zachęciła mnie do pojawienia się pod Pałacem. Liczyłam, że może pojawi się samica z Bazyliki.. ;) Niestety nikogo nie zobaczyłam. 
Gniewko już się schował i zajadał, a Hrabiego jeszcze nie było z łupem. Za to było zimniej niż się spodziewałam 😄
104 Wyświetlenia
104
oczami.ptakow
A to Gazisławowi źle życzysz? Aby mu dziewczyna uciekła? 😉
niza
A to Gazisław ma dziewczynę na Bazylice? Coś mi umknęło.
Efa
Efa
😆. Tu jest ładna chałupa i kamery, a tam by się musieli  podziewać po kątach.
oczami.ptakow
Może romantykami są? Może chcą tak siedzieć 😆
Efa
Efa
Może lubią dźwięk dzwonów.. ustawiają sobie pory na polowanie, a może są pierwsi w kolejce do ślubu kościelnego.. a swoją drogą romantyk o imieniu Gazisław? 😏
oczami.ptakow
Aj tam. Nowoczesny romantyk. O korzeniach włoskich, przodek jakiś Gazzo na przykład.
Efa
Efa
No chyba, że Gazzo 😆
Żerań - czy ktoś pamięta, kiedy ostatni raz był widziany Junior?
81 Wyświetleń
81
Ohiii
To jest nagranie z zeszłego grudnia. Nie wiem, czy to Junior.
https://ibb.co/KRKYtS0
Oliwia
Ale w sumie Junior nigdy nie był bardzo kamerkowy, nie rozpieszczał swoim widokiem tak często jak np Skierek
oczami.ptakow
Możliwe, że 29 i 30 stycznia. Jednak możliwe, że był to już wtedy Prezes. Jeśli był to Prezes, to ostatni raz Junior był udokumentowany w zeszłym roku.
Do następnego razu, Pozdrawiam.
Pisząc po niżej, sokół chyba odleciał. I to jest ten problem że nie widać zmiany sytuacji aktualnej.
17.08. zmienił pozę na zdziwiony?
86 Wyświetleń
86
Co on tak zastygł? Już co najmniej 5 minut bez ruchu stoi.
78 Wyświetleń
78
17.00. obserwuje iglice?
Na 1 blisko widać. Przepraszam.
Konsumuje coś. nie pamiętam jak fotki
Jest sokół.
79 Wyświetleń
79
elik
tym razem to Hrabia z kolacją
16.32. na 3 z prawej za 2 reflektorem, a teraz koniec obrazu?
66 Wyświetleń
66
Siekierki ktoś w budce
68 Wyświetleń
68
Trwa spotkanie
jur
jur
Gniewko przyleciał dokończyć posiłek
81 Wyświetleń
81
Gniewko,cam1
76 Wyświetleń
76
kam 3 ktoś siedzi
62 Wyświetlenia
62
jur
jur
ktoś siedzi na iglicy po lewej stronie
80 Wyświetleń
80
Teraz Hrabia na płocie.
73 Wyświetlenia
73
Więcej