Ja to sobie myślę, że to może być Kujawka 4EA🙂. Oczywiście to tylko taki ślepy strzał, bo możliwości jest wiele, ale pojawiała się na podglądach w Płocku i w Toruniu, to może i do Łodzi ją przywiało.
Wczoraj, wg. mnie się na to zanosiło, ale młody ciągle blisko. I dziaj, jak dla mnie, Gdynek też się długo przymierzał, ale Włókniarz cały czas był w pobliżu. W końcu Gdynek się wstrzelił :)