Pokaż:Wszystko
Ktoś nowy, ostatni znak na obrączce to E.
61 Wyświetleń
61
Daszka
Ja to sobie myślę, że to może być Kujawka 4EA🙂. Oczywiście to tylko taki ślepy strzał, bo możliwości jest wiele, ale pojawiała się na podglądach w Płocku i w Toruniu, to może i do Łodzi ją przywiało.
Daszka
Tyle czasu nic, a wystarczyło pojechać pod komin, żeby coś się zaczęło dziać przed kamerą😅. Nie dziękujcie😉
evanelina
Wywołałaś sokoła z lasu!
Daszka
A jak😁! Rano obiecałam sobie, że z obserwacjami bezpośrednimi poczekam do plusowych temperatur, ale w tej sytuacji chyba złamię słowo😅.
evanelina
Zachęcam! Wabisz ptaszyska 🤣
oczami.ptakow
E to na pewno pierwsza litera.
monikam54
Kurde może to 5CE Tola córka Maltanki i Velio
Łódzkie podglądy w dobrych rękach 😃 Aktualnie zbliżenie na EC-4
64 Wyświetlenia
64
Daszka
O cholercia! Robi się ciekawie.
Antonówka
https://ibb.co/SXjtCCVg

Przy odlocie było widać obrączkę, ale to było mgnienie oka.
evanelina
Rewelacja! Ale się cieszę!
Wieslawa42
w Lublinie katastrofa z podglądem
Antonówka
EC4 jest ktoś ale nie chce pokazac pazurków
48 Wyświetleń
48
Antonówka
Może będzie nagranie i coś się da zobaczyć z momentu, gdy odlatywał.
oczami.ptakow
Ma obrączki, na grupie FF jest fota.
Gdynek do budki zaprasza, dziewczyny nie widać.
48 Wyświetleń
48
kamera 2, ktoś siedzi na lampie
59 Wyświetleń
59
Gdynek w budce
51 Wyświetleń
51
zoom na Włókniarza
53 Wyświetlenia
53
Daszka
A na lampie znów któryś rodzic, pewnie Afro.
Daszka
No urodziwy blondasek🙂.
Iwona przylapała naszą parę 😶😜
https://youtube.com/shorts/i51thO2Nebk?si=4rgZ4xYGEOMM2ZC9
44 Wyświetlenia
44
evanelina
No proszę! Bezwstydniki 🤣
Lili
👍🏻🤞🏻
elik
jeśli mnie pamięć nie zawodzi to w ubiegłym roku ta para również rozpoczęła sezon, w końcu Afrodyta to bogini miłości, nazwa zobowiązuje :)
Iwona65
Dobrze rzeczesz. Zaraz potem była złapana Tercja z Kadzubem
Daszka
Ech, Tercja... Projektuję sobie, że i ona po prostu porzuciła Kaszuba jak Koksinka i znalazła sobie innego.
Iwona65
Jakiś nie mogę wykrzesać w sobie tego optymizmu. Tym bardziej, że w Zatoce Puckiej codziennie są znajdowane dziesiątki martwych ptaków . Grypa 😥
Daszka
No wiem, jakie są realia i co się dzieje, niestety😔.
Antonówka
W ubiegłym roku na początku stycznia już zaczęli 😄
Daszka
To już trzeci sezon z rzędu Gdynek z Afrodytą oficjalnie przecinają wstęgę początku sezonu😉.
i młody w drugiej kamerze :D moze będzie pomagał w wychowywaniu haha :D
Daszka
No kto inny, jak nie jurny Gdynek miałby oficjalnie otworzyć sezon😆? Brawo, Gdynku, brawo, Afrodyto, brawo Iwono!
..I sezon 2026 uważamy oficjalnie  za otwarty 🤩piękna inauguracja sezonu 😜🙃
Iwona65
Wczoraj, wg. mnie się na to zanosiło, ale młody ciągle blisko. I dziaj,  jak dla mnie, Gdynek też się długo przymierzał, ale Włókniarz cały czas był w pobliżu. W końcu Gdynek się wstrzelił :)
...niech podpatruje ojca..nauka w przyszłości  nie pójdzie w las 😅
Iwona65
.... ku chwale  populacji sokołów 😅
🤣
Daszka
Zaiste elegancka inauguracja😁.
Do siedzącej od kilku godzin na lampie Afrodyty dołączył Włókniarz.
40 Wyświetleń
40
Afrodyta na lampie
38 Wyświetleń
38
Daszka
I nic się nie zmieniło🙂.
a Gdynek w budce
31 Wyświetleń
31
Piękne zbliżenie na Afrodytę ? 😀
31 Wyświetleń
31
Dzień dobry! Gdynek w budce
29 Wyświetleń
29
2010
Teraz śniadanie na daszku
Teraz ktoś siedzi na lampie, kam2
evanelina
A Gdynek między dołkami 🙂
młody na wizji
48 Wyświetleń
48
sokół w budce i Pani operator na posterunku ;)
54 Wyświetlenia
54
a na dole było widać przelot dwóch, więc pewnie młody z afrodytą
teraz u góry latają i Gdynek odleciał
Gdynek
Więcej