Pokaż:Wszystko
EC4 na sekundę przed samą kamerą sokół z obrączką. Ktoś nagrywał?
71 Wyświetleń
71
evanelina
Daszka
Kurczaczki, nie odpaliłam nagrywania,  a blachą zamachał przed samą kamerą. Jeśli ktoś nagrywał, to może dałoby się odczytać.
😢
evanelina
Odpaliłam podgląd minutę po twoim wpisie... Trzymają nas w niepewności!
evanelina
Niestety...
Gdynek w budce, Afrodyta na lampie
63 Wyświetlenia
63
elik
jest ich troje, bo dołączył młody, siedzi na poręczy
evanelina
Ich troje, tak lokalnie 😉 odlecieli
Citro
Może być też: 2 plus 1 😜.
😆
Daszka
🤣
powsinoga
🤣🤣
Daszka
🤣 Nawet stosunek płci się zgadza. Ale gdybym miała obsadzać, to raczej z naszych samców to Włóki byłby Michałem Wiśniewskim😂.
Antonówka
🤣
Dzień dobry! Gdynek pogłębia dołek
76 Wyświetleń
76
2010
I poleciał
Gdynek na dołku😂
70 Wyświetleń
70
Gdynek z kolacją na daszku. Edit: Na sąsiednim kominie 2 kolejne. Siedzą i się gapią na Gdynka, na dwóch różnych galeriach, jedno nad drugim. Rodzina w komplecie.
90 Wyświetleń
90
Citro
Ale akcja!! Gdynek zabrał łup i krążył między kominami. W pewnym momencie puścił go. Sokół z niższej galerii próbował przechwycić łup, ale nie dał rady. Gdynek zanurkował, ale niestety,  nie zdążył. Krążyły dwa sokoły nad kominami a trzeci siedział bez ruchu. Jeden z nich wylądował na koronie dużego komina. Akcja była przednia! Ciekawe czy sokół zbierze łup z ziemi czy daszku? No i komu rzucał Gdynek łup?
Antonówka
Prędzej powinien popisywać się przed dziewczyną ;) Dzieciak już powinien być przeszkolony i nie na utrzymaniu rodziców 🙃
Citro
Niby powinien, ale wiemy jak jest 😉.
Daszka
Wow! Ty to potrafisz z obserwacjami wstrzelić się w akcję😀.
Citro
Pierwsza obserwacja w sezonie 😃. Dotychczas, albo puste kominy, albo przyspawany sokół.
Daszka
Ale pamiętam na przykład Twoje 4 sokoły w jednej lornetce w zeszłym sezonie.
Ktoś na dołku EC3
73 Wyświetlenia
73
Czy na EC4 któryś z sokołów się pojawia?
79 Wyświetleń
79
Daszka
Wszystko jest na forum. To tylko 3 strony od początku roku. https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/lodz/31000-sokol-wedrowny-lodz-veolia-ec4-2026
WarKotka
faktycznie, zapomniałam o forum!
evanelina
Długa była Cisza, a dziś odwiedził Łódź gość z obrączkami. Jak niżej 🙂
ec3 ktoś w dołku
73 Wyświetlenia
73
Ktoś nowy, ostatni znak na obrączce to E.
61 Wyświetleń
61
Daszka
Ja to sobie myślę, że to może być Kujawka 4EA🙂. Oczywiście to tylko taki ślepy strzał, bo możliwości jest wiele, ale pojawiała się na podglądach w Płocku i w Toruniu, to może i do Łodzi ją przywiało.
Daszka
Tyle czasu nic, a wystarczyło pojechać pod komin, żeby coś się zaczęło dziać przed kamerą😅. Nie dziękujcie😉
evanelina
Wywołałaś sokoła z lasu!
Daszka
A jak😁! Rano obiecałam sobie, że z obserwacjami bezpośrednimi poczekam do plusowych temperatur, ale w tej sytuacji chyba złamię słowo😅.
evanelina
Zachęcam! Wabisz ptaszyska 🤣
oczami.ptakow
E to na pewno pierwsza litera.
monikam54
Kurde może to 5CE Tola córka Maltanki i Velio
Łódzkie podglądy w dobrych rękach 😃 Aktualnie zbliżenie na EC-4
64 Wyświetlenia
64
Daszka
O cholercia! Robi się ciekawie.
Antonówka
https://ibb.co/SXjtCCVg

Przy odlocie było widać obrączkę, ale to było mgnienie oka.
evanelina
Rewelacja! Ale się cieszę!
Wieslawa42
w Lublinie katastrofa z podglądem
Antonówka
EC4 jest ktoś ale nie chce pokazac pazurków
48 Wyświetleń
48
Antonówka
Może będzie nagranie i coś się da zobaczyć z momentu, gdy odlatywał.
oczami.ptakow
Ma obrączki, na grupie FF jest fota.
Gdynek do budki zaprasza, dziewczyny nie widać.
48 Wyświetleń
48
kamera 2, ktoś siedzi na lampie
59 Wyświetleń
59
Gdynek w budce
51 Wyświetleń
51
zoom na Włókniarza
53 Wyświetlenia
53
Daszka
A na lampie znów któryś rodzic, pewnie Afro.
Daszka
No urodziwy blondasek🙂.
Więcej