Agra był dzieckiem, które nie potrafiło utrzymać równowagi na poręczy i wydaje się, że od tamtej pory nie zrobił zbytnich postępów. https://zapodaj.net/plik-vujshKZRow
Jej matka Nila i starsza siostra 6CN nie miały tak głębokich ciemnych plam i początkowo sądziliśmy, że może być spokrewniona z Maltanką. https://zapodaj.net/plik-MZnUSyOJ4m https://m.youtube.com/watch?v=Wj_At6DIhws&pp=0gcJCUABo7VqN5tD
Masz na myśli Czarnooką? Wiem, że nieodżałowana Maltanka jest podprogowo w myślach🥺. Ja w poprzednim sezonie miałam podejrzenie, że w Łodzi Afrodyta miała z Apaszem schadzkę gdzieś w Skierniewicach i dlatego Veolka taka ciemna😉
Teraz dopiero weszłam w zdjęcie, które Octopus wrzuciła. Baaardzo szkoda mi Tercji😔, ale Agra mnie ucieszyła. Bałam się, że znów jakąś siostrę sobie przygrucha😉.
Czasem przy tym kominie to nie robią jakiego remontu/naprawy czy coś w tym stylu ? Słychać jakieś stukania ,głosy.. Może one się boją i trzymają się dalej dlatego
Bryza I Bosman nie zważali uwagi na stuki poblisk8ch stoczni czy szum przeładunkowy na bazie kontenerowej. Myślę, że to nie odstrasza....myślę że w tym roku....zima i choroby zrobiły swoje 😪