Pokaż:Wszystko
Reda...w donu...Kaszub..  ? 🤩 Wiedziałam że wysni sobie  Żonę 😘😘😘😘😘dziękuję Wam za wszystkie cudne i pełne nadziei wieści.
87 Wyświetleń
87
Lili
😍
niza
Ojjj wspaniałe wieści, człowieka nie było cały dzień przed komputerem a tu w końcu jakieś pozytywy i w końcu Kaszub nie będzie samotny 😃
Akeya powiedziała, że może być Agra 5HS.
Potomstwo Nili (z Ptysiem - b.o.) w roku 2024
https://zapodaj.net/plik-8jUcEfm3WO
93 Wyświetlenia
93
Octopus
Agra był dzieckiem, które nie potrafiło utrzymać równowagi na poręczy i wydaje się, że od tamtej pory nie zrobił zbytnich postępów.
https://zapodaj.net/plik-vujshKZRow
Gawi
tam w każdym roku spadają młode
Daszka
😂 Musi mieć za to milion innych zalet, skoro przeżyła i ma się dobrze😅.
Octopus
Jej matka Nila i starsza siostra 6CN nie miały tak głębokich ciemnych plam i początkowo sądziliśmy, że może być spokrewniona z Maltanką.
https://zapodaj.net/plik-MZnUSyOJ4m
https://m.youtube.com/watch?v=Wj_At6DIhws&pp=0gcJCUABo7VqN5tD
Gawi
Ptyś jest ciemny, a jaka ciemna jest Westa z 2025
Gawi
ojcem 6CN był Cydryk, a Agry Ptyś. Agra chowała się z 3 chłopakami
Daszka
Masz na myśli Czarnooką? Wiem, że nieodżałowana Maltanka jest podprogowo w myślach🥺. Ja w poprzednim sezonie miałam podejrzenie, że w Łodzi Afrodyta miała z Apaszem schadzkę gdzieś w Skierniewicach i dlatego Veolka taka ciemna😉
oczami.ptakow
5HS na 100 procent.
Iwona65
To chyba pierwszy potomek Nili i Ptysia na wizji?
oczami.ptakow
O ile o nikim nie zapomniałem, to tak.
Iwona65
O.P.  nie zapomina 🙂
tarodo
też odczytałam 5 k lub h s, ale 5ks ma Enigma z 2025 a tu raczej jest starsza więc może to Agra
Daszka
Teraz dopiero weszłam w zdjęcie, które Octopus wrzuciła. Baaardzo szkoda mi Tercji😔, ale Agra mnie ucieszyła. Bałam się, że znów jakąś siostrę sobie przygrucha😉.
Daszka
K na pewno nie, bo przed s ma na pewno pionową kreskę.
Daszka
Ja też właśnie tak odczytałam. 5 i S są na pewno. Nad H miałam wątpliwość.
Jest pod balkonem reda
81 Wyświetleń
81
właśnie przyleciał z ciokaniem
79 Wyświetleń
79
Daszka
Drugi sokół jest na dole trzepaka. Głowę widać tylko.
Reda jest samica i było spotkanie
83 Wyświetlenia
83
no właśnie się zastanawiałam co on taki ożywiony.
😍
słychać kogoś w tle ale nie widać
byłó też widać przelot 2 ptaków ale spotkania nie widziałąm
Kaszub przyleciał rozgląda się i ciomka
73 Wyświetlenia
73
ewidentnie kogoś zaprasza
W Redzie piórka w budce ułożyły się w kwiatek :)  https://ibb.co/Y7kPtwp3
68 Wyświetleń
68
...I teraz się wszysko wyjaśniło,  to kwiat od Kaszuba na przywitanie nowej samiczki Agry 😁
Lili
😀
Dorosły w Tczewie na poręczy. https://zapodaj.net/plik-T55obv4CvR
78 Wyświetleń
78
W Redzie pusto
65 Wyświetleń
65
Kaszub na noclegu 🥰
80 Wyświetleń
80
Kaszub w domku czeka na swoją Panienkę był najmniejszy z czwórki muszkieterów już siódmy rok Go oglądamy
80 Wyświetleń
80
AnaOxy72
Śpij spokojnie Kaszibie. Dobrej nocki
U Kaszuba , stała wieczorna "procedura " -{22.13- 22.17) - przerwa na fizjologię i skok do "chaty" .
94 Wyświetlenia
94
Dobranoc Kaszubie. Śpij spokojnie i ...wyśnij sobie szczęście 🥰
95 Wyświetleń
95
balbina przyleciała
91 Wyświetleń
91
monikam54
Czasem przy tym kominie to nie robią jakiego remontu/naprawy czy coś w tym stylu ? Słychać jakieś stukania ,głosy.. Może one się boją i trzymają się dalej dlatego
AnaOxy72
Bryza I Bosman nie zważali uwagi na stuki poblisk8ch stoczni czy szum przeładunkowy  na bazie kontenerowej. Myślę, że to nie odstrasza....myślę że w tym roku....zima i choroby zrobiły swoje 😪
ja tam dalej będę wierzyła że wrócą
tarodo
nagrałam jakiegoś ptaka w Gdyni ale nie mam pojęcia co to za ptak filmik wrzuciłam na FF
nie mogę znależć.
monikam54
Wydaje mi się że to Balbina...
monika w Gdyni zawsze tak stuka i puka
Gdynia- czy kam zewn  u Was działa, czy co chwilę kółko się kręci?
76 Wyświetleń
76
czasami kręci, ale zazwyczaj dzziała ok od 4 dni mam cały dzień włączony podgląd i raczej mało kiedy zakręci
Gawi
też już przestało
elik
u mnie jest ok
Więcej