Pokaż:Wszystko
Gdynek po raz kolejny dzisiaj na wizji, od ponad pół godziny lata jak wściekły 😅
55 Wyświetleń
55
evanelina
Głodny może... Albo zreflektował się , że chociaż jeden prezent powinien ogarnąć 🤣
evanelina
Jakieś mijanki robią... Teraz Afrodyta, też pojawia się i znika.
2010
Nie stara się chłopak z prezentami w tym roku...
Daszka
Ja nie pamiętam, żeby on się kiedykolwiek jakoś wybitnie starał😁. Do najhojniejszych partnerów to on nigdy nie należał.
Iwona65
Ja pamiętam,  ale on wie kiedy trzeba się starać
Daszka
No doooobra, dobry z niego chłop, wiem przecież😉.
Lili
😉
Iwona65
👍
EC3 cała szczęśliwa rodzinka pozuje😁
57 Wyświetleń
57
Iwona65
Wracam z forum, a tam ani słowa o tej arcyciekawej sytuacji. Fajnie, że Elas wstawił post, ale bez wzmianek o tym trójkącie rodzinnym nie mamy całego obrazu.
Daszka
Ale luzik arbuzik🙃. Jak coś to przed północą będzie wpis🙂.
Daszka
Ja zawsze czekam do wieczora, żeby w razie czego zebrać wszystkie wydarzenia dnia w jeden wpis. I prawie zawsze mnie ktoś wyprzedza😅.
Iwona65
Uzupełnij 🙂
evanelina
Teraz Włókniarz próbuje polować!😁
Daszka
Motywuj go, motywuj😅.
Daszka
Perfekcyjna rodzinka. Sąsiedzi niech biorą przykład😆 https://zapodaj.net/plik-73KaS9pwGK
YUN000yun
To nie jest idealna, zdrowa relacja rodzinna. Widzę tylko Afrodytę, która nigdy nie może przytyć i musi cały czas zajmować się wszystkimi sprawami rodziny.
Daszka
Tatuś nie wytrzymał tej idylli i wyskoczył z budki😅.
Daszka
Jednak wrócił. Chyba ich kocha😁
Iwona65
On myśli jak nad jajkami pracować brz gorszenia nieletniego
Daszka
Taaa... Gdynek bez gorszenia...🤣
EC3, ktoś gdyba w budce
57 Wyświetleń
57
walt
EC3 (16:51) Jeden na daszku konsumuje a drugi na poręczy.
walt
Jest i trzeci.
evanelina
Głupio mu się zrobiło i poleciał 🤣
Daszka
Gdynek to mógłby przelecieć się do sąsiadów i zrobić im szybkie szkolenie z budkowania😅.
Citro
To jeszcze za mało sokołów się kręci przy EC4? ;)
evanelina
Ewentualnie Włókniarz mógłby zrobić szkolenie! Ma młodzieńczą szatę, nie będzie stanowił zagrożenia 🙂
Citro
A kto go będzie tam karmił? 😁
evanelina
Powtarzam, on próbuje polować!😅
Daszka
No trochę mi wstyd za niego, jak patrzę, jak na przykład Zoya sobie radzi, a trochę szanuję jego wygodną strategię😆.
Daszka
🤣
EC4, Zoe?
48 Wyświetleń
48
Daszka
Próbowała dołkować na daszku. Ona kompletnie nie ogarnia budki...
evanelina
Ale już była blisko krawędzi... Może trafi.. bo jajka na daszku? No nie wiem....
Daszka
Za to Gdynek teraz pokazuje, że umie w budkę😄
evanelina
Ćwiczy cały rok 😉 dołkowy...
Włókniarz wita się publicznością
45 Wyświetleń
45
Dzień dobry:). Włóki na 1.
47 Wyświetleń
47
Gdynek i Afrodyta na wizji
58 Wyświetleń
58
2010
Polecieli
Włókniarz w zbliżeniu
55 Wyświetleń
55
Na zapleczu, na barierce wygrzewa się sokół. Prawdopodobnie Afrodyta. Zastałam ją w budce, intensywnie pracowała nad dołkiem. Wiosna idzie 😃
69 Wyświetleń
69
Gdynek na daszku
72 Wyświetlenia
72
Cioka do kogoś, może doczekamy się spotkania
74 Wyświetlenia
74
i hop. nikogo nie ma
evanelina
I na górze coś bardzo interesuje
teraz chyba bosy sokół na budce
74 Wyświetlenia
74
Antonówka
Ktoś ma może do porównania dzisiejszego i wczorajszego osobnika, gdy siedzieli w tym samym miejscu? Ta Czeszka od początku jakaś mała mi się wydaje. Może to jednak Czech? 😅Ciekawe, jak rozwinie się dalej sytuacja.
Citro
Wczorajszy południowy gość ma pomarańczowe łapy i dziób. Wygląda na samca, ale może w Czechach są też takie samice.
Wygląda to troche jakby była walka o gniazdo. Ta pozycja była jakby chciała się bronić
Citro
Jupi! Załapałam się na sokoła na EC4. Coś się zaczyna dziać. Ogląda przestworza.
Daszka
Czyżby Zoe? Bosy na pewno, a wielkościowo identyczny jak Zoe na początku roku. Siedzą w tym samym miejscu, więc łatwo porównać.
Antonówka
Ja już się zgubiłam, kto jest kto 🙃 Też ostawiam, że to Zoe.
Antonówka
Ciekawie to wygląda. Bo gabarytowo to samica jak dla mnie. A ten wczorajszy z białymi blachami mniejszy 🤔 Może to Zoe?
zostało nam obserwować :)
evanelina
Moim niedoświadczonym okiem też obstawiam Zoe... Ale mamy sokoli spektakl!
ja obrączek nie dostrzegłam, a Wy ?
Antonówka
też uważam, że nic nie miała na nogach
ec4
Przy tym świetle trudno zobaczyć ale czy to może być Włókniarz ?
60 Wyświetleń
60
evanelina
EC4? Cioka dorośle
aalina
I jest dorosły/ła
Na ec4 goście
59 Wyświetleń
59
monikam54
Siedzi na barierce
Amika
Przydał by się to jakiś sensowny operator kamery. Pewnie zbliżenie po małym przesunięciu w lewo kam 3 dałoby fajny widok. a tak tylko ogon widać.
evanelina
Ale jest sensowny, wręcz najlepszy 🙂 ostatnio na EC4 też były piękne zbliżenia!
Amika
W takim razie nie miałam szczęścia trafić. Jeśli to ten sam co na EC3 to i tu będzie co oglądać.
tarodo
wczoraj około 12 były piękne zbliżenia
tarodo
wydaje mi się że ma obrączki
evanelina
Jedno siedzi, drugie lata
elik
była para ? teraz jest jeden
evanelina
Drugie przelatywało, blisko
Dzień dobry! Na EC3 Gdynek w budce i chyba synek na barierce.
52 Wyświetlenia
52
Więcej