..niebawem się pojawią....przyroda nie znosi próżni, a Gdynia to atrakcyjna miejscówka, nie tylko dla ludzi 😊w innych gniazdach jakoś się wszystko poukładało, to i tutaj będzie HAPPY END 😍🤩wspomnisz moje słowa...
Ja tak liczę że Koksinkę i Batorego po prostu gdzieś wywiało i jak się cieplej zrobi to wrócą.. Tak się pocieszam , bo nie dopuszczam do siebie myśli że mojej ulubienicy nie zobaczę 🥺
Nie czepiajmy się Agry....ile to innych Młodych zaliczało podobne wywrotki? W Gdyni...w Warszawie...najważniejsze że teraz dumnie siedzi na barierce i czeka na Kasuzba. Śliczna