Pokaż:Wszystko
I poleciała
43 Wyświetlenia
43
Inspe
Bosa poleciała, a obrączkowany wrócił na daszek
EC 4 dziś oblegane...
46 Wyświetleń
46
EC4 - 13:07 było zalężenie kamera 1 :)
55 Wyświetleń
55
Inspe
BasiaFionka mam nadzieję, że  nagrała kopulację
Daszka
Wszystko już jasne🙂. Widziałam to wszystko z dołu na żywo. Dumny samiec zrobił jeszcze mały pokaz i usiadł w glorii i chwale niemalże na szczycie komina😁
pokaż im jak wejsc do budki haha
Daszka
Staram się, staram. Macham im, wołam, na migi pokazuję i nic😅
Iwona65
Wal z procy na początek
evanelina
🤣
Lili
🖐🏻👍🏻
Bara bara, więc na sto procent czech to samiec
54 Wyświetlenia
54
spotkanie
62 Wyświetlenia
62
oczami.ptakow
Zoe została. Jeśli było bez agresji, to dowód, że Czeszka jest Czechem.
tylko najgorzej bo oboje dołkują na daszku
tarodo
może warto by było chociaż jakąś małą skrzynkę prowizorkę gniazda ustawić przed wejściem i wtedy weszły by do budki
evanelina
Było jedno lądowanie na brzegu galerii, i zalężanie na wizji 🤣
drugi na lampie w kam 3 widać go
teraz bosy dołkuje daszek
wrócił/a i znowu dołkuje
51 Wyświetleń
51
tarodo
było krótkie spotkanie na daszku i wygląda na to że czeszka to jednak jest samiec
buber
Randka była.
Znowu dolki
50 Wyświetleń
50
evanelina
Parka na wizji przez chwilę
i znowu z obrączkami dołkuje na daszku
43 Wyświetlenia
43
jezu znowu dołkuje na daszku
45 Wyświetleń
45
tarodo
może gdyby budka stała plecami do komina to szybciej zauważyłaby wejście bo widoczne by było z miejsca na barierce w którym siadają
elik
wygląda na to, że wcześniej nie miała do czynienia z budką
miejmy nadzieje ze ogarnie
Daszka
Tyle że to czeszka.
evanelina
Na samca mi wygląda
Daszka
No może jednak Czeszka jest Czechem🤔. Ja już nic nie rozumiem😅
Citro
Ważne, że one rozumieją ;)
oczami.ptakow
Tak, wygląda na to, że przy obrączkowaniu był błąd co do oznaczenia płci, bo ten sokół to ewidentnie ten sam co kilka dni temu i tak samo jak wtedy wygląda bardziej na samca.
Antonówka
też tak obstawiam. Skoro Zoe się pojawia, to raczej by konkurentkę pogoniła.
z obrączkami
jednego widać teraz w kam3
39 Wyświetleń
39
i odleciał
Przed chwila było widać przelot sokoła na EC-4. Mogliby się zjawić przy budce i wyjaśnić, kto z kim itd. 😅
35 Wyświetleń
35
Mimi
Moim zdaniem wyjaśniło się, jest Zoe i czeski samiec (zaobrączkowany jako samica).
evanelina
Na moje oko też to tak wygląda
Daszka
Mnie to już absolutnie przestaje interesować! Niech oni robią tam sobie co chcą, z kim chcą i gdzie chcą😛.
Iwona65
😂
Citro
Tak sobie wmawiaj 😅
Antonówka
Uhm 😂
i żeby przestała dołkować na daszku :D
Ktoś na zapleczu się posiłkuje
64 Wyświetlenia
64
Włókniarz stara się coś upolować. Miał już kilka prób. Na razie bezskutecznych.
67 Wyświetleń
67
evanelina
Słabo widać, ale chyba Włókniarz coś pałaszuje na zapleczu!
evanelina
A Gdynek przed budką coś je 🙂
Chyba mokry Włókniarz na barierce
58 Wyświetleń
58
evanelina
I Gdynek uciekł po barierce za komin
Dwa sokoły. Suchy Gdynek i zmokła kura.
Nie wiem gdzie on się ukrył, ale umie się chłop w życiu ustawić ;)
I już ich nie ma. Może intruz lata od rana, stąd ta aktywność.
54 Wyświetlenia
54
Citro
Mora kura na barierce. To Włókniarz, szuka w mleku śniadania.
evanelina
Też mnie to zastanawia, ale nie krzyczą ostrzegawczo
Daszka
Dlatego Gdynek taki suchy? Na intruza się w norze czai😅?
evanelina
Mam wrażenie, że Gdynek po prostu chodzi dookoła 🙂 patroluje!
Więcej