Pokaż:Wszystko
Niestety tylko dwa (...) w Gdyni ...
82 Wyświetlenia
82
powsinoga
Chwilowo mogą nie być samobójcami, ale tylko chwilowo 😉
AnaOxy72
kto wie ile Drapolli w pobliży fruwa.....może być...ciekawie ;D
monikam54
😁
monikam54
Jakis lęg będziemy oglądać na pewno 😀
powsinoga
🤣
Któraś z Dziewczyn siedzi cierpliwie,  wypatrując Kaszuba
80 Wyświetleń
80
Inspe
14:30 Agra na poręczy .
Inspe
Dwie samice walczą w górze o gniazdo z Kaszubem .
Godz 14:14 AGRA siedzi przed gniazdem
AnaOxy72
to bardzo możliwe,,,,
powsinoga
Aniu, to Kaszub we własnej osobie prezentuje wdzięki😍
AnaOxy72
dzięki za podpowiedż :) już mi się wzrok pogarsza od tego ciągłego...identyfikowania kto i za ile :D :D :D
Lili
🙃😉😃
tiga8
Aniu ,mnie się już dawno pogorszył , jak coś napiszę bez okularów ,to sama się wstydzę co napisałam.🙃jak założę okulary.
AnaOxy72
i tak CIę kochamy :)
powsinoga
Można stracić nie tylko wzrok 😉
AnaOxy72
😁🤣
Dzień dobry! Kaszub na włościach 🥰
70 Wyświetleń
70
monikam54
Mało mu się głowa nie urwie tak do góry zerka 😂
AnaOxy72
niczym Kawaler na wydaniu :)
monikam54
😀
powsinoga
🤣
Kaszuba odwiedziła samica 5EH , to Sara 2024 córka Petry i Oskara z Pruszkowa.
67 Wyświetleń
67
Yvone
Ma Kaszub powodzenie, Sara aż z okolic W-wy przyleciała, Z Pruszkowa jak Hrabia https://zapodaj.net/plik-UKpjQ6ibQA
AnaOxy72
to zapraszamy do Gdyni ...jedna z Panien tam też znajdzie Kawalera ;)
monikam54
Teraz pytanie czy zostanie Agra czy Sara 🫣🫣🫣
W Redzie nie widać....a słychać :D
77 Wyświetleń
77
Kaszub już nie śpi
76 Wyświetleń
76
Kaszub na noclegu
80 Wyświetleń
80
reda ktoś na trzepaku, a drugi ktoś chyba poluje bo tak szybko pikował
84 Wyświetlenia
84
randka w Redzie
76 Wyświetleń
76
elik
nie wykluczam, że Kaszub miał prezent dla samiczki, ma dziób pełny pierza
Reda spotkanie...randka z prezentem
https://zapodaj.net/plik-AiQ7FuNbWm
64 Wyświetlenia
64
Agra na włościach....kamyczki wcina
75 Wyświetleń
75
Reda ktoś na poręczy
72 Wyświetlenia
72
Panna na progu budki
81 Wyświetleń
81
elik
ładna z niej sokolica
Jest i Panna :) łatwo poznać Ją po ciokaniu...bo troszkę jak ...żuraw śpiewa ;D
74 Wyświetlenia
74
Mi to przypomina trąbkę od starego roweru. 😉
😁
Kaszub wstał i dzioba drze :)
65 Wyświetleń
65
Więcej