Pokaż:Wszystko
G2 ktoś na kracie pewnie Werwa
50 Wyświetleń
50
monikam54
Dalej siedzi
Radosna wiadomość! Nasza Gloria żyje i ma się dobrze!
59 Wyświetleń
59
Werwa dołkuje na G2
50 Wyświetleń
50
G2 RAFIK
55 Wyświetleń
55
Rafik pooglądał sufit, podołkował na G2 i pofrunął
G2 WERWA
46 Wyświetleń
46
G2 RAFIK WERWA
48 Wyświetleń
48
spotkanie na G1
47 Wyświetleń
47
elik
Rafik odleciał, Werwa w dołku
buber
Rafik teraz w progu G2.
G2 WERWA
53 Wyświetlenia
53
G1 - spotkanie - Rafik w środku - Werwa na kracie 🥰
52 Wyświetlenia
52
buber
Werwa dopiero co po posiłku, szponki upaćkane, piórka pod ogonem. I w takim stanie na randkę ?
Rafik na G1. W progu bo oczywiście budka straszy
41 Wyświetleń
41
YUN000yun
Rafik chyba porządnie się najeż – jego wola była tak pełna, że aż musiał wyciągać szyję.
G2 werwa
35 Wyświetleń
35
Pazerni pilnują gniazd Werwa na G2 więc pewnie tam jajeczka
45 Wyświetleń
45
Zgadnijmy, gdzie w tym roku Werwa zniesie jajka… Ja stawiam na G2.
45 Wyświetleń
45
elik
ja również stawiam na G2
Dzień dobry FF. Podział obowiązków, Werwa na G2, Rafik na G1.
39 Wyświetleń
39
Bardzo tęsknię za Glorią. Mam nadzieję, że lokalizator na jej grzbiecie jak najszybciej wróci do działania.
61 Wyświetleń
61
Więcej