Pokaż:Wszystko
Ktoś przed budką na kracie , jest ciemno i słabo widać...ale żabot błyszczy jak u Skierka
67 Wyświetleń
67
Siekierki, daszek, chyba Skierek
97 Wyświetleń
97
Konstancin piękna kuleczka siedzi
99 Wyświetleń
99
Astra męczona wyplówka
93 Wyświetlenia
93
Nela na poręczy.
110 Wyświetleń
110
trwa randka na Siekierkach
112 Wyświetleń
112
elik
została Astra
Ktoś w Kawęczynie w budce cioka.
96 Wyświetleń
96
Chyba Apasz.
Na Siekierkach zdaje się, że Skierek siedzi na podeście jak ochroniarz pilnujący budki 😀
85 Wyświetleń
85
Prace zakończone.
116 Wyświetleń
116
Lili
👋🏻👍🏻
Nadal nie mogę ochłonąć po tym szoku... Giga i jej dwoje potomstwa zginęli jeden po drugim w wypadkach... Nie mogę tego znieść.
117 Wyświetleń
117
potwornicka
Niestety, natura rządzi się swoimi prawami a nam pozostaje tylko obserwacja i często smutek po ulubionych sokołach :(
Violetta
Smutno, bardzo smutno😔😔
tiga8
Też nie moge w to uwierzyć, ten rok zaczął się  bardzo pechowo dla naszych sokołów 😭
Daszka
Na dodatek dzisiaj się potwierdziło, że Varso nie ma już w Łodzi na EC4. Mam nadzieję, żyje sobie gdzieś jednak, niemniej żal…
I na chwilkę Hrabia  https://youtu.be/aswqrJk4yRg
127 Wyświetleń
127
Warszawa, PKiN – zła wiadomość za złą wiadomością… Co jest przyczyną tej passy nieszczęść?
145 Wyświetleń
145
tiga8
Życie
Co się dzieje na PKiN?
YUN000yun
Najpierw odszedł Panicz, potem giga. A teraz dotarła do nas smutna wiadomość o Juniorze – sokole z Warszawy, z PKiN, miejsca jego narodzin.
Tak to wiem, myślałam że nie daj coś nowego 🫣
AgaK
A co się stało?
tiga8
Zgłoszenie było  jako potroncony przez samochód, ale tak naprawdę to nie wiadomo ,czy spadł po walce ,raczej sam na drodze nie usiadł, zbiegło się z wizytami Prezesa ,jak nic obwiniałam go za Franka I teraz będę  go obwiniać  za Juniora, może się mylę, ale takie mam podejrzenia.Jesli zostanie rezydentem na Żeraniu, to mnie utwierdzi o jego winie.No cóż, będę  kochać jak swojego .Takie jest życie .
Efa
Efa
a gdzie zginął ? w którym mieście ?
oczami.ptakow
Junior w Warszawie.
Efa
Efa
thx za potwierdzenie
YUN000yun
Nie sądzę, żeby śmierć Juniora miała związek z Prezesie. Prezesie kompletnie brakuje normalnego popędu rozrodczego – na zaproszenia Neli reaguje kompletną obojętnością...
Violetta
Ponoć samochód go potrącił.
Dobrze dzień zaczął się na pałacu, ale niestety Juniora już nie zobaczymy...
130 Wyświetleń
130
Lili
😪😪
elik
Junior ma zasługi dla stanu sokolnictwa w Polsce, w 2023 odchował 8 młodych, 4 w Wołominie z Zofią i 4 na Żeraniu z Nelą, żaden inny samiec nie dokonał takiego wyczynu, a ile nerwów nas to kosztowało, czy przyniesie posiłek dla maluchów, czy nie porzuci Żerania, czy da radę wykarmić i odchować taką gromadkę. Ech....jest co wspominać
IzaEs
ech Junior 😪nasuwa mi się tylko jedno zdanie... Śpieszmy się Kochać Sokoły   tak szybko odchodzą... 😪😪😪
😢
elik
tak tragicznego roku to ja nie pamiętam a minęły zaledwie dwa miesiące
OlaOlszowska
Elik o tym samym przed chwilą pomyślałam 😪
Daszka
Och nie! Junior😢! Nasz kochany lowelas💔
Efa
Efa
😥 i taki piękny
...chyba błąd się wkradł do wpisu Tigi na Forum , bo Junior 🖤 był z 2021 r, a nie 2023
Yvone
Poprawiła. Nota bene jej sokoli chrzesniak
No to smutna sprawa ..😓chyba dlatego się pomyliła  ..
tiga8
W sobotę miałam prelekcję razem z Adminem na SGGW , i powiem tak, kiedy zaczęłam mówić o Franku to się rozryczałam,  może to głupio, ale było silniejsze .Zbyt emocjonalniedo tego podchodzę i nigdy pod tym względem  się nie zmienię.
IzaEs
😭 oj rozumiem to doskonałe 😭
YUN000yun
Ogromnie Panią podziwiam. Mimo tylu bolesnych wydarzeń wciąż z oddaniem przekazuje Pani informacje, z taką troską opiekuje się sokołami i śledzi ich losy. To wymaga niezwykłej siły woli i ogromnej miłości. Niech ten ogień pasji nigdy nie gaśnie, a Pani codzienność będzie spokojna i pełna szczęścia.
tiga8
Sorry, poprawiłam,   pisałam rycząc, trzy ptaki w Warszawie to jakaś masakra,wiadomo ze takie jest życie, lecz ciężko jest się  z tym pogodzić.
Bożka
Wielki żal, bardzo mi przykro tiga ... Właśnie z dziewczynami rozmawiałyśmy, jak wiele sokołów straciliśmy od początku roku, nie mówiąc już, ile odeszło w niedługim czasie ... 😢Takich zmian w sokolich gniazdach nie pamiętam odkąd obserwuję sokoły ...
tiga8
Ja też nie ,w tyłu gniazdach, kocham je wszystkie i nie ma dla mnie różnicy z jakiego są  gniazda ,a takiego początku roku to ja nie pamiętam, a już  trochę tu jestem.
Przykro
Oj , ciężko 😪 ostatnio jakaś "czarna seria"  robi czystki wśród naszych sokolów 💔
Dobrze Zaczyna się tydzień na PKIN. Nowa sokolica randkowała w gnieździe z Hrabią. Moze coś z tego będzie, , ale jej historii raczej nie poznany , bo obrączek brak , dzikuska w mieście 🧡💚
123 Wyświetlenia
123
kolorowadama3
Bosa bez biżuterii, rodowodu i posagu? Ależ to będzie mezalians 😄❤️
elik
Bosa, w trakcie zmiany szaty, z jakiejś dziupli trafiła na pałacowe komnaty, no jak nic - Kopciuszek
Yvone
Może jakaś imigrantka? Sokół ją wie 😁
niza
W Wołominie dwa lata temu młode sokoły nie zostały zaobrączkowane. Ta pannica wygląda na sokolicę z 2024 roku, bo widać, że większość piór ma już dorosłych, ale coś tam jeszcze przebija brązu więc wypadałoby, że jest z 2024 roku. Znając życie, wiele z sokołów jest średnio "wędrowna" więc młoda może jest właśnie z Wołomina? Ale to oczywiście tylko przypuszczenia.
Yvone
Panowie są średnio wędrowni, szukają swojego miejsca blisko rodzinnego miasta. A Panie w poszukiwaniu tego jedynego z "chatą" więcej krążą po świecie 😅.  Do sezonu lęgowego jeszcze trochę czasu zostało, więc to otwarta księga, ciekawe na czym stanie. Choć Hrabiemu "żonka" by się przydała, tak jak para w Gdyni
niza
No właśnie Chmielowa pokazała, że jednak samica też może być niezbyt skóra do krążenia.
kolorowadama3
Pomijając Chmielową, która rok siedziała na garnuszku u mamy a najdalej na wycieczce była w Świdniku 😆😆😆
niza
Widzę, że poniżej już też były takie dywagacje. No właśnie możemy tylko zgadywać.
Daszka
Ale że bosa, bez biżuterii i rodowodu sięgającego pierwszych Piastów ma czelność pchać się na pałace😆? Tego świat nie widział🙃.
Iwona65
Uznała , że trzeba zrobić porządki w tym zmanierowanym towarzystwie bo coraz częściej do pokrewnych związków dochodzi
Daszka
Ale w sumie nie wiemy, czy to na przykład nie jakaś uboga bratanica Hrabiego. Czas pokaże, czy młode z habsburskim dziobem się wyklują😅
Yvone
Świeża krew :D
Efa
Efa
To pewnie Hrabina, tylko nie chciała biżuterii ;)
Yvone
A może ona z nizin -  i mezalians gotowy 🤣
w Konstancinie pustułka czyści piórka
104 Wyświetlenia
104
Więcej