Pokaż:Wszystko
Młody sęp nie opuścił siadania 😇 a tatuś za kominem na barierce
61 Wyświetleń
61
Daszka
O matko😅! Czytam co tu się działo i mam nadzieję, że ktoś to nagrał i wstawi na forum.
evanelina
Jakie przepychanki...😅
Antonówka
Włóki dostał z bara i został przeholowany na łupie na środek budki 😆
evanelina
Ale ostatecznie to on został przy posiłku... chciałabym mieć taką psyche 🤣
aalina
Na końcu to chyba Gdynek się załapał.
Włokniarz doleciał do Afrodyty na daszek. Razem piórują śniadanie 🫣
49 Wyświetleń
49
Antonówka
Po wspólnym posiłku Afrodyta doleciała do Gdynka. Chwilę razem posiedzieli, po czym Gdynek odleciał i teraz młodego pilnuje z barierki.
EC3 była randka w budce, jest Włókniarz 🙂
45 Wyświetleń
45
76 Wyświetleń
76
Citro
Dobre 5 minut dumałam gdzie na Konstantynowskiej w Łodzi jest jakiś komin, 5 minut upewniałam się, że nie zwariowałam. Malutka korekta: Gloria jest po sąsiedzku, ale w Pabianicach.  Z tego co pamiętam to w Pabianicach były widywane sokoły zanim pojawiła się Amon na EC3 W Łodzi. Ciekawe czy tam jest jakaś skrzynka, czy to były tylko obserwacje.
Lili
🙂
2010
Komin (a właściwie trzy kominy) na EC2 wolne, serdecznie zapraszamy ;).
aalina
Ale tam wyburzają. Budynki od Politechniki już zniknęły. Wczoraj jak jechałam  to też patrzyłam i myślałam o Włókniarzu, że fajne miejsce na trzecią parę i dość daleko od pozostałych sokolich rewirów.
Daszka
Ależ wieści! Mogłaby zgarnąć na wycieczkę Włókniarza, polatać sobie razem i zakotwiczyć na Brzezińskiej😊.
Nasz czeski mistrzunio zadołkował na daszku i na poręczy siedzi😁
66 Wyświetleń
66
EC sokół na lampie
61 Wyświetleń
61
a drugi lata dookoła
90% Włókniarza na wizji 😅
53 Wyświetlenia
53
evanelina
Teraz jakieś 50%...
Daszka
🤣
Antonówka
🤣 i tatko był w budce jakiś czas, ale nikt nie chciał do niego dołączyć.
Parka na EC4
49 Wyświetleń
49
EC4 ktoś na poręczy 😀
54 Wyświetlenia
54
Daszka
To był samiec:)
EC4 samiec był i się zmył😁. Ale lata.
52 Wyświetlenia
52
Daszka
Wrócił🙂
Gdynek na poręczy.
46 Wyświetleń
46
Gdynek poglębia dołek
48 Wyświetleń
48
49 Wyświetleń
49
Inspe
Też mi się wydaje, że to Czech.
evanelina
Na moje oko to nasz Czech
I dzień dobry Gdynku, EC3 😉
39 Wyświetleń
39
EC4 gość...😉
42 Wyświetlenia
42
evanelina
Teraz chyba samiec
aalina
I ktoś tam jest jeszcze bo się kręci, rozgląda i odzywa.
Jakie piękne zbliżenie...
evanelina
Sama tak usiadła 😉
Sama zaaranżowała zbliżenie 😂
Więcej