Dobre 5 minut dumałam gdzie na Konstantynowskiej w Łodzi jest jakiś komin, 5 minut upewniałam się, że nie zwariowałam. Malutka korekta: Gloria jest po sąsiedzku, ale w Pabianicach. Z tego co pamiętam to w Pabianicach były widywane sokoły zanim pojawiła się Amon na EC3 W Łodzi. Ciekawe czy tam jest jakaś skrzynka, czy to były tylko obserwacje.
Ale tam wyburzają. Budynki od Politechniki już zniknęły. Wczoraj jak jechałam to też patrzyłam i myślałam o Włókniarzu, że fajne miejsce na trzecią parę i dość daleko od pozostałych sokolich rewirów.