Pokaż:Wszystko
jur
jur
83 Wyświetlenia
83
Violetta
Pięknie tam wyglądała, nie dziwie się że Hrabia szybko działa😁
Nela
84 Wyświetlenia
84
I fruuu , poleciała
Znów Hrabia w gniezdzie piłuje dzioba
86 Wyświetleń
86
98 Wyświetleń
98
https://youtu.be/9iMALA43B7o                    Praca dla jaj
87 Wyświetleń
87
jur
jur
Była kopulacja
94 Wyświetlenia
94
Violetta
Super, ale to cieszy😆
Yvone
No to elegancko, niech się dzieje, tylko niech młody nie szaleje
Ciuciek
szybko się pocieszył chłop
Dorcia
No sezon lęgowy to się śpieszył
Yvone
Z krótko wdowcem był? No poniekąd, ale daj spokój :D
elik
ano 😀
jur
jur
Hrabia siedzi na górze iglicy,  nowa niżej od Marszałkowskiej
88 Wyświetleń
88
Efa
Efa
Ktoś siedzi na iglicy od strony Marszałkowskiej
80 Wyświetleń
80
PKiN ktoś cioka na podeście
78 Wyświetleń
78
jur
jur
kam 2 przeloty, ewidentnie straszenie
100 Wyświetleń
100
jur
jur
znowu przeloty na kam 2, oj będzie dziś piękne sokolenie pod Pkin 😘
elik
ten , który lata jest szybki jak błyskawica
bosa weszła do budki
92 Wyświetlenia
92
jur
jur
W kam 2 siedzi na iglicy po lewej
85 Wyświetleń
85
elik
to mógł być Gniewko
https://zapodaj.net/plik-mJ1Njb8jDi
pkin bosa samiczka w kam1 zoom
87 Wyświetleń
87
Inspe
A czemu cam1 z oddalenia?
Ciuciek
bo ktoś robił nad nią niskie przeloty
Inspe
Ok! Były lepiej widoczne
tarodo
prawa strona iglicy u góry ktoś siedzi
W Kawęczynie było zalężanie na wysięgniku kamery zewnętrznej. Wcześniej Apasz zapraszał Czarnooką do budki. Obecnie widoczny sokoła cień (tj. cień Czarnookiej na wysięgniku).
74 Wyświetlenia
74
Kawęczyn, na podeście resztki posiłku + cień sokoła siedzącego na kamerze
72 Wyświetlenia
72
Więcej