Pokaż:Wszystko
Gdynek w budce.
34 Wyświetlenia
34
31 Wyświetleń
31
EC3 Afrodyta w budce, Włókniarz na barierce
26 Wyświetleń
26
2010
Przeniosła się na barierkę, kamera 2
evanelina
A w tle popisy lotnicze, ale widok!
EC4, samiec (?) na barierce
24 Wyświetlenia
24
Bosa więc samiczka
Ogarnęli w końcu budkę, czy nadal dolkuja na daszku ?
2010
Nikt w budce ich nie przyłapał, teraz przez kilka dni zupełnie się nie pokazywali
Afrodyta na dołku....
46 Wyświetleń
46
Śniadanie na zapleczu.
52 Wyświetlenia
52
evanelina
Włókniarz 🙂 nasz młody jest grzeczny 😁
Citro
Coś go ciekawi, bo ciągle zerka.. Właśnie przytaszczył łup bliżej barierki, by lepiej widzieć.
EC3 ktoś był budce, ktoś siedzi na lampie
43 Wyświetlenia
43
Gdynek zasiadł na swoich dołkach
54 Wyświetlenia
54
evanelina
Teraz Afrodyta (?) w zbliżeniu i nietypowym miejscu
2010
Gdynek, ale miejsce rzeczywiście nietypowe
evanelina
To mnie kawaler wyprowadził na manowce 😁
Afrodyta na daszku 🥰
51 Wyświetleń
51
Gdynek na dołkach 🙂
51 Wyświetleń
51
Spotkanie w Łodzi EC3
51 Wyświetleń
51
EC4 na lampie kam3
62 Wyświetlenia
62
Skrót z dzisiejszego poranka

https://youtu.be/yC8XWZOSyt8
69 Wyświetleń
69
EC4, ktoś na barierce
69 Wyświetleń
69
Daszka
Samiec:)
Para widoczna z kamery budkowej. Afrodyta nietypowo na kracie, Gdynek na barierce. Może plan układają, jak tego sępa się pozbyć? 🤔
63 Wyświetlenia
63
Więcej