Pokaż:Wszystko
Trzebież znowu nie rejestruje zapisów
68 Wyświetleń
68
Ciuciek przenieś posty z "Tereny leśne" Tajga w gnieździe  do Trzebieży
74 Wyświetlenia
74
Co to jest za folder założony przez "Ziołowa" o nazwie "TAJGA w gnieździe"  w ścieżce dostępu: "Tereny zielone"? 
Czemu nie ma tego posta  w Nadrzewne gniazda leśne> Trzebież Nadleśnictwo live
73 Wyświetlenia
73
Lili
Ziolowa. Nie martw się...każdy popełnia błędy, a jak zdarzają się Forum, to lepiej uwagi przekazywać na "priv". Autor lub autorka postu poprawią... edytują, skasują post itd. 😉
Inspe
Ziołowa nic nie usuwamy sami. NIE MARTW SIĘ. CIUCIEK pomoże i przeniesie do Trzebieży. Nikt nie może samica nic usuwać. 
Jak Ty ten folder wypatrzyłaś?  Całe FORUM CZYTASZ?
elik
bo nowemu użytkownikowi nie przyszło do głowy, że Trzebież jest w nadrzewnych gniazdach leśnych ?
Inspe
Ok! Może Ciuciek przeniesie .
A jak pogląd z Barlinek
78 Wyświetleń
78
temat wałkowany codziennie, póki się nie naładują baterie w kamerach nie będzie podglądu
Trzebież  działa; godz 12:35
Działała. 
Godz 14:27  mam taki komunikat po angielsku 
Forbidden,
You don't have permission to access this resource.Server unable to read htaccess file, denying access to be safeA jak u Was? 
Cytuję: 
"Zakazana
Nie masz uprawnień dostępu do tego zasobu. Serwer nie może odczytać pliku htaccess, odmawiając dostępu do niego, aby był bezpieczny"
79 Wyświetleń
79
Wiele podglądów tak ma. Jeszcze m.in Płock, Poznań, Dolina Baryczy, Głogów, Koszalin, PKiN
Inspe
Co oznacza plik htaccess?
Lili
U mnie kamera nie działa🤨
Trzebież działa kamerka ! 😀
72 Wyświetlenia
72
daro40-40@o2.pl
Gdzie działa
dlaczego nie działa kamera w DOLINIE BARYCZY? Czy to błąd na stronie, czy u mnie jest coś nie tak?
85 Wyświetleń
85
nie ma słońca nie ma podglądu niestety
a ja mam pytanie czy w Barlinku naprawiono gniazdo sokoła ? Miała być naprawa przed sezonem i się zastanawiam czy była gdzieś informacja
103 Wyświetlenia
103
ostatnio tam zrobili zabezpieczenia przed nalotami szopów praczy, czy gniazdo Xenii to nie wiem, ale u tamtych rybołków Brynki i Barlinka tak - pisali na fb o tym
Barlinek - mam kręciolek. Kto ma wizję normalną?
91 Wyświetleń
91
nadrzewne nie będą działać póki nie będzie słońca..
Ech.. Trzebież nadal bez podglądu...
74 Wyświetlenia
74
Trzebież od 18.lutego te same zapisy z kamery?
98 Wyświetleń
98
W Trzebieży zapisy skończyły się wczoraj.o 9:23
94 Wyświetlenia
94
Amika, na której łapie ma tajga obrączkę obserwacyjną? Pamiętasz?
118 Wyświetleń
118
Amika
potwornicka
Dziękuję tak mi się właśnie wydawalo
Trzebieź - Forest czeka w gnieździe. Przyleciał o 11;08:29
97 Wyświetleń
97
w Trzebieży pojawiła się Tajga
93 Wyświetlenia
93
I poszła, ale słychać sokoły w tle
elik
już się zmyła
Więcej