Pokaż:Wszystko
Godz. 7.02 - Rafik w gnieździe G1, Werwa na kracie. Po chwili było zalężenie i Rafik odleciał.
46 Wyświetleń
46
Misio779
8:02 kolejne zalężanie
Dobra wiadomość – kamera na G1 została przestawiona! To dowód na to, że osoby zarządzające kamerami widzą nasze komentarze. Tylko czemu nie ustawią jej tak, żeby patrzyła bardziej na zewnątrz, jak ta na G2? W porównaniu z G2, w kamerze G1 wciąż jest za dużo ściany.
44 Wyświetlenia
44
G1 Werwa na kracie
42 Wyświetlenia
42
Czy ktoś widzial jak wylądowała Werwa na kracie? akurat przełączałam podgląd i w ostatniej chwili zauważyłam ze nie trafiła na kratę. Może to jakiś podmuch wiatru był a może jajko przeciążyło😄
44 Wyświetlenia
44
G1 Werwa na kracie
44 Wyświetlenia
44
Lili
🙂😉
..mogłabyś Werwo  juz się zlitować nad nami  FF i znieść tzw Pierwsze Narodowe Jajko ..😉czekamy ...😊
IzaEs
W zeszłym roku zniosła pierwsza 28 lutego 🥰
Może jeszcze nie zdecydowała w której budce 😉🙃
monikam54
😀
Werwa w dołku na g1
40 Wyświetleń
40
Werwa na  G1
46 Wyświetleń
46
Werwa prezent zajada.
45 Wyświetleń
45
48 Wyświetleń
48
Dorcia
Violetta  wstaw filmik na forum
Violetta
Dorcia, moge na YT Stowarzyszenie, po zmianach na forum nie potrafię 🙈poprosimy Elik lub Inspe, lub kogoś kto potrafi😁
39 Wyświetleń
39
Lili
😍
Werwa przy gniezdzie G1 krata
40 Wyświetleń
40
G1 WERWA
34 Wyświetlenia
34
teraz Werwa na progu budki
56 Wyświetleń
56
Werwa na progu G1
55 Wyświetleń
55
a to nie Rafik ?
Widziałam wcześniej jak wchodziła do gniazda z kraty ,  miała obrączkę,  stała w progu i wpatrywała się w sufit , teraz też patrzy w kamerkę.. coś tam ją niepokoi ..
no właśnie nie widziałam obrączek, ale nerwowe zachowanie jak na Rafika przystało
..tak zgadza się  😊 bo to głównie Rafik ma "obsesję sufitowa "
to mnie zmyliło :)
G1 RAFIK
47 Wyświetleń
47
Więcej