Pokaż:Wszystko
czyżby Borek w gnieździe ?
63 Wyświetlenia
63
tarodo
tak to Borek, ale to nie była Zdenka
Daszka
Jest i samica. Czyli mojej Zdeneczki naprawdę już nie ma😪. To była moja totalna ulubienica💔
elik
w ostatnim czasie straciliśmy masę długoletnich rezydentów
Daszka
Wiem i każdego żal, wiadomo. Ale serce najbardziej mi krwawi po Zdence właśnie i Bohunie. I jeszcze Forest. I Giga, choć na pałacu już pokochałam nową samiczkę. I Varso tak bardzo chciałam poobserwować w kamerkach... i jeszcze... ech...
Yvone
Na PKIN- 1,5 roku lata =totalna wymiana rezydentów, najpierw Franio , potem Giga- cóż takie życie, a w Gdyni żadnego sokoła tylko gruchoty okupują gniazdo
Mi najbardziej brakuje Zdenki i Maltanki... 😢
tarodo
Chyba tak zdążyłam zauważyć A
Dolina Baryczy działa. W tle samochody
70 Wyświetleń
70
Wieslawa42
dołeczek zrobiony , przez człowieka czy sokoła?
Trzebież znowu nie działa
70 Wyświetleń
70
Mi działa kam2
w Barlinku sokół w dołku
80 Wyświetleń
80
elik
w dołku i leży, może na jajku ?
elik
jajka nie ma, jeszcze 😉
4:45 Trzebież podgląd działa
60 Wyświetleń
60
Trzebież znowu brak podglądu
68 Wyświetleń
68
Jak coś to mamy podgląd na Barlinek 😀 Widzę że nawet gniazdo jest poprawione 😊
100 Wyświetleń
100
Inspe
Dolina Baryczy nie ma nadal podglądu🙁
monikam54
Może tam ta kamera ma jakąś awarie.. Bo już było kilka dni słonecznych..
Wieslawa42
i sokół dołkuje
W Dolinie jak podglądu nie było tak nie ma
83 Wyświetlenia
83
W trzebieży bardziej liczyłam na zmianę samicy niż samca, no ale cóż taka natura. Może zmiana samca też pomoże w lęgu
77 Wyświetleń
77
kolorowadama3
Też liczę na to, że to będzie przełom i doczekamy się wreszcie wacików 🥰
Nie tworzyłam nowego postu, tylko dodałam filmik z serii naprzemiennych wizyt nowego samca i Tajgi
https://youtu.be/3MnhmIlsWhE?si=c_LrOYf6jwQkYMhL
92 Wyświetlenia
92
a Rościcach przed chwilą w gnieżdzie u Maszta spotkanie pary sokołów
79 Wyświetleń
79
Raczej Bosa
68 Wyświetleń
68
66 Wyświetleń
66
Tajga ?
63 Wyświetlenia
63
Tak Tajga widać było Y na obrączce
Bosa w Trzebieży
67 Wyświetleń
67
Iwona65
Samiec jest bosy
i drugiego słychać w oddali
tarodo
stawiałabym że to samiec
może i masz racje :) zobaczymy jak się to potoczy
tarodo
nie bardzo umiem tu wrzucać zdjęcia, ale na FF w poście o Trzebieży wrzuciłam w komentarzu zdjęcie gdzie widać różnice w wielkości
i odleciała
Więcej