Wiem i każdego żal, wiadomo. Ale serce najbardziej mi krwawi po Zdence właśnie i Bohunie. I jeszcze Forest. I Giga, choć na pałacu już pokochałam nową samiczkę. I Varso tak bardzo chciałam poobserwować w kamerkach... i jeszcze... ech...
Na PKIN- 1,5 roku lata =totalna wymiana rezydentów, najpierw Franio , potem Giga- cóż takie życie, a w Gdyni żadnego sokoła tylko gruchoty okupują gniazdo