Pokaż:Wszystko
para gruchaczy w Gdyni
79 Wyświetleń
79
monikam54
🙄
73 Wyświetlenia
73
powsinoga
Ale suuuuuper!!!!!!!!!!! I dzień do przodu 😃 jak wrócę z pracy, to nie oderwę się od lornetki i komina 😁
AnaOxy72
ja dziś zakupów nie zrobiłam, bo....do kompa mi spieszno było :D :D :D
to już jest powód by wziąć urlop na żądanie hahahha
AnaOxy72
Wstaw proszę tą wiadomość i fotkę na forum koniecznie
AnaOxy72
Jeeeejciu!!!!! Zlakobiera9!!! Aleś mi radochę sprawiła
Możesz Ty wstawić ? Ja nie umiem na forum wstawiać 🫣
AnaOxy72
już jest wzmianka na forum, ale ja również napisałam, że "Zlakobieta9" wypatrzyła dziś sokoła ;) Słowem zostaniesz zapamiętana i doceniona za wytrwałość :)
monikam54
Patrzyłam obrączki to może być Gratka 7DN? 
Wyglądała bardziej na samca czy samice ?
Bo jeszcze jest samiec 7CN 😃
monikam54
O matko !!! Jaka wspaniała wiadomość z rana ! Jak się cieszę 🥹
Teraz pytanie kto to 🙂
Bardzo cięło podgląd
tarodo
oby tylko szybko znalazł/a się drugi/a i może jeszcze zdążą
Szczurki już na posterunku i pilnują gniazda 🫣
monikam54
🫣
Tak obrączka niebieska trudno dojrzeć
68 Wyświetleń
68
Może 7DN?😀 Właśnie 7 i N to jest na bank
tarodo
7 a druga litera to N
w Gdyni sokół w gnieździe obrączka 7 druga litera N
69 Wyświetleń
69
Lili
😃😍
Doczekałam się ❤️
AnaOxy72
😇🤩💞💘Jesteś niesamowita!!!!!
Spotkanie u Kaszubów 😆
74 Wyświetlenia
74
Lusesita w milionach kolorów. Wygląda w tym zachodzącym słońcu wprost zjawiskowo!!!!
67 Wyświetleń
67
Lusesita w Tczewie 🥰
68 Wyświetleń
68
Yvone
Nie załapałam sie :(
Pani Kaszubowa na barierce 🥰
65 Wyświetleń
65
AnaOxy72
ewentualnie...Kaszubska...a w sumie to nie, bo z małej litery powinno się to napisać :D więc Kaszubowa :D
W Tczewie ktoś na barierce
76 Wyświetleń
76
Hej, czy w Redzie jest możliwość podglądania sokołów na żywo za pomocą lornetki? Chodzi mi o to, czy jest opcja zbliżyć się do komina czy jest to teren zamknięty
71 Wyświetleń
71
Inspe
Tak , można podejść bardzo blisko komina. Teren zakładu jest ogrodzony, ale komin jest w bardzo dobrej lokalizacji. Dojście od drogi głównej ( ul. Obwodowa) w boczną uliczkę
https://maps.app.goo.gl/fQT2MT8sp3GfoYB17
ulekk1122
dziękuję pięknie
Szkoda, że te bose to na cudze gniazda lecą, w Gdyni wolna chata, no ale co zrobisz, przynajmniej Balbiny korzystają. Dziwnie się czuję z faktem, że kilka miesięcy po zniknięciu Bosmana to samo stało się z Koksinką...i zeszłoroczny lęg był ostatni dla każdego z nich. Ona z Batorym zniknęli jak para z Berkeley w Kalifornii, ani widu ani słychu po obu.
82 Wyświetlenia
82
Bardzo przykre
Jak w Tczewie czyściutko :) Cudnie! Aż sama chce w chałupie posprzątać :D
85 Wyświetleń
85
Lili
🤔 ?
Inspe
Ale Pan miał super profesjonalny płyn do rozpuszczania ptasich odchodów. Ciekawe co to był za środek? Same się rozpuszczały i ssśspły
https://nadmorski24.pl/kamery/110-tczew-gpec-gniazdo-sokola-w-srodku-tczew

https://nadmorski24.pl/kamery/111-tczew-gpec-gniazdo-sokola-tczew

Zaglądnijcie proszę do Tczewa. Prosimy o brawa, serduszka, łapki , aby Panowie nas zapamiętali. Jesteśmy bardzo, bardzo wdzięczni🍀🦅🍀🐾🐦🐾
68 Wyświetleń
68
Reda w budce najedzona Agra
67 Wyświetleń
67
Inspe
To Kaszub. Ponad pół godziny stał z resztką zdobyczy, albo na kogoś czekał,  albo już nie daje rady zjeść wszystkiego na raz. Próbował w kąciku schować, ale nie udało się😁
powsinoga
To najedzony Kaszub 😄 i jeszcze prezent ma pod szponem
przepraszam za pomyłkę oczywiście to Kaszub
powsinoga
nieszkodzi, każemu może się zdazyć 
Tczew - czyszczenie  gniazda jeżeli Kogoś interesuje
73 Wyświetlenia
73
Więcej