Pokaż:Wszystko
a mówiłam Wam że coś tam krąży w tej Gdyni :)
93 Wyświetlenia
93
A (...) nie odpuszczają 🫣
w końcu stracą życie :D albo to nie te same, bo ze 2 dni temu to i ze 6 było przy budce
Dopiero się dowiedziałam  , jestem tak podekscytowana, że aż rece mi się trzęsą 
WOW 🩵
Mieszkam niedaleko komina i też widziałam nad moim osiedlem sokoła, nawet parę dni temu. Byłam zaskoczona, że nie ma nikogo w budce. Liczę na nową parę. ❤️
ja dzień i noc miałam podgląd w Gdyni włączony i kilka razu udało mi się przelot zobaczyć, wiadomo pewności nie było, ale np jak był przelot i nagle na zbiorniku wodnym wszystkie ptaki się podniosły do odlotu to w głębi serca wierzyłam, że jednak to sokół przeleciał
powsinoga
Brawo, brawo, brawo 🤗🤗🤗🤗🤗🤗
Lusesita na dołku 😂
88 Wyświetleń
88
AnaOxy72
a czymże zawiniła? :D
powsinoga
Mami, że jajo znosi🤣
😂
Syna z domu wygoniła 😂😂😂
93 Wyświetlenia
93
Lili
😘
monikam54
Ciekawe , czekam aż się przedstawi 😍
Ciekawe kogo nam przyprowadzi..? Ale jestem podekscytowana i szczęśliwa. Musiałam wam to napisać 
😉
Godz 6:35 Film BASIA FIONKA
https://youtu.be/b88Kkc-zIWc?si=1sjsS5Blly_tSxuD
86 Wyświetleń
86
Ster w gnieździe
89 Wyświetleń
89
Baszka
Odleciał
Efa
Efa
Ster wygonił parkę..
86 Wyświetleń
86
Widziałam
Inspe
Zdjęcie masz?
Nie zdążyłam, bo przełączyłam kamerę i zaczęło kręcić
Kaszub na trzepaku
78 Wyświetleń
78
Czyli jest szansa, że Koksinka z Batorym przejęli Gdańsk? W sumie po Koksince bym się tego spodziewała 🥰😄
85 Wyświetleń
85
oczami.ptakow
W Gdańsku są trzy miejscówki gdzie są budki czy skrzynki dla sokołów. Komin PGE ( jedyne miejsce gdzie był lęg w zeszłym roku ), komin Lotosu ( ale inny niż tam gdzie było gniazdo z podglądem ) i wieżowiec Olivia Star.
AnaOxy72
Bardzo bym sobie i Wam życzyła, żeby Koksinka nam się gdzieś pokazała.....
OlaOlszowska
Kiedyś były dwie lokalizacje budek sokołów w Gdańsku z tego co kojarzę, może któreś przejęli.
...chyba Koksinka to siostra Bursztynki  (partnerki Stera ) ,muszę to sprawdzić
Obie wykluły się w Nowym Czarnowie koło Gryfina ..Bursztynka w 2018, Koksinka w 2019 😊
..a jaką ma teraz partnerkę,  to sie wkrótce wyjaśni 😊
Znowu są grzywacze.Ja chyba oglądam inny podgląd.  Matrix.
90 Wyświetleń
90
Mało zawału nie dostałam 🫣 przegonił je
Ja też 😂😂😂 wchodzę na FB sokół -wchodze na kamerę one, znów zaglądam na FB sokół ponownie -ja na kamerę - (...) 😂😂
Inspe
STER 7AN  W ZAKŁADCE "NASZE SAMCE" na FORUM:
http://www.peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/nasze-samce/30421-ster-7an-ur-2016r-szczecin-rez-gdansk
Inspe
STER W SOKOLOPEDII:
http://www.sokolopedia.iq24.pl/default.asp?grupa=&temat=518285
Dorcia
Inspe, czy wiesz jaki to sokół? na forum jest wspominka o Sterze, to były rezydent z Gdańska
Inspe
Co mogłam napisać o nim jest na forum w Gdyni. Wszystkie informacje o STERZE trzeba czytać w ARCHIWUM NA FORUM GDAŃSK 2020 r., i następne lata.
Dokładnie 🤣
monikam54
Ja też co wchodzę to Balbiny siedzą 🫤
Niczym dobra telenowela 🤭🤣
Kaszub woła wybrankę serca 🥰
82 Wyświetlenia
82
już po parze, sokół w Gdyni na progu
86 Wyświetleń
86
W Redzie sokolica na poręczy
77 Wyświetleń
77
Ster dołkuje
79 Wyświetleń
79
Daszka
Wow! Co to za niespodziewany zwrot akcji
Jest teraz w gnieździe
79 Wyświetleń
79
Czyli to Ster pokazał, że żyje😍! O rajuśku, to jest wiadomość dnia!
80 Wyświetleń
80
monikam54
Kurcze , myślałam że Ster jest z Bursztynką w Gdańsku ?
oczami.ptakow
Tam były zawirowania z gniazdem.
Więcej