Pokaż:Wszystko
Trzebież bosy
88 Wyświetleń
88
Tajga z daleka mu odpowiada
W Trzebieży obie kamery działają
63 Wyświetlenia
63
Dziwne to gniazdo w Barlinku. Z siana? Znowu się zapadnie
64 Wyświetlenia
64
Inspe
Nikt tam siana nie dołożył. To jest trawa, która go porastała, a następnie w nim uschnęła
Barlinek, sokół właśnie korzysta ze świetnej czatowni
63 Wyświetlenia
63
Bosa Samica w dołku
70 Wyświetleń
70
Borek na wizji
59 Wyświetleń
59
57 Wyświetleń
57
Borek w obęczy , nawołuje pannę.
47 Wyświetleń
47
Czy ktoś ma fotki sokoła z Barlinka ? Na FB pewnie są...szkoda, że się rozmieniamy na drobne. Mamy takie wspaniałe forum, a większość informacji krąży na fejsbukach i innych platformach, omijając nasze forum.
72 Wyświetlenia
72
niza
Zgadzam się z tym w 100%. Na FB po jednym dniu ginie wszystko w odmętach. Ostatnio szukałam jednego postu, który był dzień wcześniej. Ile ja musiałam się natrudzić żeby go znaleźć. Tutaj na forum nie byłoby takiego problemu, absolutnie żadnego.
Ja niestety nie umiem na forum wstawiać, ale zawsze jak coś ciekawego jest robie screen i daje na boksika
Fotki z barlinka też nie mam, weszłam zadołkował i odleciał, ale na pewno miał obrączki
Daszka
No wielka szkoda. FB jest dla... nie wiem... lajeczków i chwilowej podniety? Wszystko i tak za chwilę znika tam w gąszczu ogólnej papki. A to forum ma prawdziwą wartość dokumentacyjną.
Poleciała.
63 Wyświetlenia
63
Koniec podglądania Zdenki 😭😭😭
😢
80 Wyświetleń
80
niza
😢
🥹
Terka
Zdenki żal, że nam już nie króluje, ale jak mówią: Umarł król, niech żyje król (królowa). Nowa też jest piękna. Jest szansa na potomstwo.
😥
Barlinek sokół
66 Wyświetleń
66
Ma obrączki więc może xenia
szkoda, że w Dolinie są wyłączone głośniki
65 Wyświetleń
65
tarodo
są włączone
elik
u mnie na karcie przekreślony głośnik
tarodo
może stronę masz wyciszoną skoro na karcie masz przekreślony głośnik
elik
zgadza się, miałam stronę wyciszoną, dzięki :)
teraz bosa samica w Dolinie
65 Wyświetleń
65
Randka w dolinie
61 Wyświetleń
61
Więcej