Pokaż:Wszystko
https://www.facebook.com/share/p/1814FwjW3T/Gloria "kręci" się przy EC3 🙂
59 Wyświetleń
59
po mapie widać że leciała w pobliżu mojej wiochy :D
łódź EC4. 3 kamery ale w środku budki niewiele widać.
49 Wyświetleń
49
Daszka
Niewiele widać, bo póki co absolutnie nie ma tam czego oglądać😅. Chyba, że kamyki ktoś chce policzyć🤣.
evanelina
Jak jakiś sokół się do środka pofatyguje, na pewno go zauważymy 😁
Afrodyta na barierce 🥰
45 Wyświetleń
45
EC3 Afrodyta 🙂
46 Wyświetleń
46
EC4 samica na barierce
41 Wyświetleń
41
ec4 trochę się martwię, że leg będzie stracony jak dalej będą chcieli na budce jaja składać
54 Wyświetlenia
54
Lili
🤔
Inspe
Myślę, że sokoły znajdą lepsze miejsce na jaja, jeżeli im nie pasuje ta budka. Nie będzie to jednak daszek. Nawet one muszą to czuć stojąc na nim, że jest nachylony i że w takim razie coś z nim nie tak.  Będą składać, albo w budce, albo przed nią.
Gdynek krząta się po swoich dołkach, poprawia kamyczki, przestawia piórka. On by chciał być samicą i złożyć już te jaja 😂
50 Wyświetleń
50
Przez chwile był samiec na EC4 na daszku. Tam się dołka nie da zrobić.
65 Wyświetleń
65
Lili
🙂😉
Daszka
Zoe prawie skorzystała z zaproszenia samca. Ale tylko prawie;). Dla mnie jedną z największych zagadek tego sezonu jest: gdzie Zoe zniesie jajka?
1.w budce (bo jak przypili to znajdą drogę?
2.znajdzie jakieś w jej mniemaniu lepsze miejsce poza kamerami?
3. na daszku (i  w tym przypadku może lepsze dla populacji byłoby, żeby ta para się nie rozmnożyła😅)
Ja obstawiam jednak 2 opcję, ale byłoby mi bardzo smutno, gdyby zrobili nas w jajo, bo teraz absolutnie nie mam czasu pod kominem wysiadywać.
evanelina
Mój niepoprawny optymizm każe mi sądzić, że jeżeli 23/02 udało się chodź odrobinę zbliżyć do właściwego miejsca, to i teraz, nawet przypadkiem, jajko trafi w bezpieczne miejsce 😅
https://zapodaj.net/plik-QBdtQQRBYE
Daszka
Ale on tam przysiadł na pół sekundy😅. Ale niech się rozleje Twój optymizm we wnętrzu budki, to może go wyczują😉.
evanelina
🤣
Dzień dobry, Afrodyta przymiarki do gniazda robi
49 Wyświetleń
49
aalina
Postała w jednym dołku, potem w drugim a na koniec wykopała trzeci między nimi i poleciała.
Antonówka
oooo, trzeci dołek to coś nowego. W ostatnich latach wybierała swój przy wejściu. I potem żałowała jak jej na głowę padało 🤣
Ktoś sobie czyści dziób na EC4
41 Wyświetleń
41
Gdynek na dołku 🤣
59 Wyświetleń
59
Lili
😃
Antonówka
Już tyle tam siedzi, jakby sam chciał jajo znieść 😃
evanelina
Trenuje chłopak! Będzie wysiadywał😁
evanelina
🤣 opala się!
EC4, samiec na daszku
49 Wyświetleń
49
evanelina
Widziałam przed chwilą odlot z barierki
EC3, ktoś na barierce, kamera 2
42 Wyświetlenia
42
Ec3 prawdopodobnie żywiciel rodziny na daszku 😅
44 Wyświetlenia
44
evanelina
Sępy przyleciały!
evanelina
I wszyscy po kolei pojedli 🤣
Tak to Afro, widziałam W na obrączce 😊
Ec4 jeden na lampie kam3, drugi lata dookoła
37 Wyświetleń
37
Więcej