Pokaż:Wszystko
Efa
Efa
Borek w gnieździe
89 Wyświetleń
89
Borek i bosa przylecieli razem? Jak to było bo nie widziałem?
87 Wyświetleń
87
Ja widziałam Bosą samą w gnieździe, potem wskoczyła za kamere, teraz jest Borek
i zanim pojawił się Borek była już cisza na podglądzie
W barczy bosa siedzi koło kamery, nie widać ale słychać
68 Wyświetleń
68
Barlinek ktoś z obrączkami
66 Wyświetleń
66
może Xenia, bo obrączka wygląda na zieloną
Iwona65
Załapałam się na odlot
Kos
Kos
Xenia
Dolina słychać, ale nie widać
48 Wyświetleń
48
Trzebież nie działa
46 Wyświetleń
46
Teraz jest bosa w Baryczy, poprawia dołek po Borku
57 Wyświetleń
57
Borek czeka na bosą
56 Wyświetleń
56
Barlinek. Xenia cioka i pogłębia okop 😄
46 Wyświetleń
46
A Barlinek i Dolina nie miały naprawianych gniazd w tamtym roku?
IzaEs
Może i miały ale doły widać znowu
IzaEs
słabo to widzę w tym roku również, jeżeli czegoś nie zrobią z tym gniazdem to jajka znowu powpadają do dziury i tyle z lęgu będzie 🫣😢
IzaEs
zresztą w Dolinie tak samo będzie 🫣
Tajga
53 Wyświetlenia
53
W Trzebieży sokół przy gnieździe.
54 Wyświetlenia
54
Dolina sokół w gnieździe, odleciał, ale słychać ciokanie w pobliżu kamerki
81 Wyświetleń
81
W trzebieży bosy
79 Wyświetleń
79
Trzebież. Sokół w gnieździe
75 Wyświetleń
75
Dolina - była bosa i poleciała
72 Wyświetlenia
72
Więcej