Skrót pobytu trójki "rezydentów" 🤣 Młody z jedzonkiem i wizyta w budce , ucieczka Gdynka i nadzwyczajnie spokojna Afrodyta. https://youtu.be/zH6az7fBQBw
Ktoś miał kiedyś przypadek, w którym forum usuwało część tekstu i zdjęcia z wpisu? Zrobiłem opis, wstawiłem trzy zrzuty z podglądu, a widoczne jest jedno zdanie...
Nikt z obsługi ( moderator lub administrator) nie robi tego sam z siebie. Administrator systemu informuje Cię w formie sms o przyczynie ewentualnej interwencji w Twój post. W HTML na tej stronie trzeba bardzo uważać , gdzie się stoi kursorem, w momencie wstawiania zdjęcia. Moim zdaniem to jest najważniejsze, aby zdjęcie lub film trafiły we właściwe miejsce w poście. Zdjęcia zgodne z wytycznymi. Jeżeli są za duże pojawia się od razu informacja na czerwono pod zdjęciem. Filmy muszą być wystawione na innej platformie. To wiesz?
Kilka minut temu kolejne spotkanie na EC3 ale na dystans. On na poręczy czyścił dziób i szpony a Afrodyta wparowała wprost do budki. Gdynek zaraz odleciał a samica postała w pierwszym dołku i też zniknęła.