Pokaż:Wszystko
Afrodyta w budce, na środku właśnie powstaje trzeci dołek
44 Wyświetlenia
44
Daszka
Ten trzeci to dla Włókniarza😅.
Citro
To samo pomyślałam! 3 sokoły, 3 dołki.
aalina
Daszka nie wywołuj wilka z lasu. 🤔😉
powsinoga
😂
Gdynek z malutkim prezentem czekał przed budką aż Afrodyta zleci z daszku.
36 Wyświetleń
36
A we Włocławku już jest jajko. Dzień wcześniej niż w ubiegłym roku.
50 Wyświetleń
50
Włókniarz na daszku, dorosły na barierce.
43 Wyświetlenia
43
Citro
Gdynek w budce. Młody na budce. Afrodyta na sąsiednim kominie.
EC4, desperackie prace na daszku
46 Wyświetleń
46
Iwona65
Z godzinę temu patrzyłam jak po tym dachu jeździł na brzuchu. Denerwuje mnie już ten gamoń
evanelina
Mógłby spaść 😁
Daszka
No Szwejk jak nic😅. Ale fakt, nie mogę już na to patrzeć, nawet dobrze, że teraz w marcu jestem zawalona robotą😁.
Skrót pobytu trójki "rezydentów" 🤣 Młody z jedzonkiem i wizyta w budce , ucieczka Gdynka i nadzwyczajnie spokojna Afrodyta.
https://youtu.be/zH6az7fBQBw
50 Wyświetleń
50
evanelina
Czyli jednak młody miał swoją przekąskę 😅
Ktoś miał kiedyś przypadek, w którym forum usuwało część tekstu i zdjęcia z wpisu?  Zrobiłem opis, wstawiłem trzy zrzuty z podglądu, a widoczne jest jedno zdanie...
47 Wyświetleń
47
Inspe
Nikt z obsługi ( moderator lub administrator) nie robi tego sam z siebie. Administrator systemu informuje Cię w formie sms o przyczynie ewentualnej interwencji w Twój post. 
W HTML na tej stronie trzeba bardzo uważać , gdzie się stoi kursorem, w momencie wstawiania zdjęcia. 
Moim zdaniem to jest najważniejsze, aby zdjęcie lub film trafiły we właściwe miejsce w poście. 
Zdjęcia zgodne z wytycznymi. Jeżeli są za duże pojawia się od razu informacja na czerwono pod zdjęciem.
Filmy muszą być wystawione na innej platformie. To wiesz?
2010
To właśnie zrobiło się samo z siebie, od razu po wstawieniu :(. Spróbuję jeszcze edytować, może będzie lepiej
Iwona65
Ja tak miałam kiedy w swojej niewiedzy próbowałam wstawiać jakieś inne emoty niż są dostępne w zasobach okienka na forum
2010
Próbowałem edytować ale niestety nic się nie zmieniło. Zostawię tak jak jest, oby kolejnym razem nie było takiego problemu
Afrodyta na daszku
43 Wyświetlenia
43
Młody właśnie wygonił tatusia z budki 😆
46 Wyświetleń
46
Ich troje na wizji
40 Wyświetleń
40
Ja myślałam, że młody prezent dla Afrodyty przyniósł a on sam zjadł. A może chciał ale nie wiedział jak🤣
34 Wyświetlenia
34
aalina
Był Gdynek na daszku ,doleciała Afrodyta i za chwilę Włókniarz z czymś w szponie wylądował na barierce. Zmontuję film ale to za trochę. trochę
evanelina
A on jej nie zabrał? Nie widziałam początku 🙂
Afrodyta i Włókniarz na barierce
34 Wyświetlenia
34
Włókniarz i Afrodyta na wizji
32 Wyświetlenia
32
Kilka minut temu kolejne spotkanie na EC3 ale na dystans. On na poręczy czyścił dziób i szpony a Afrodyta wparowała wprost do budki. Gdynek zaraz odleciał a samica postała w pierwszym dołku i też zniknęła.
32 Wyświetlenia
32
Ranne ptaszki na daszku 
https://zapodaj.net/plik-m3UsZFGqN4
31 Wyświetleń
31
Więcej