Pokaż:Wszystko
Randka średnio co 15 minut. Ale czad 🤣
99 Wyświetleń
99
Ojj przepraszam Konstancin. Ale teraz spokój 😉
...a gdzie te randki są,  w którym gnieżdzie ,  w Warszawie jest ich kilka  😊
jur
jur
Hrabia skończył konsumpcję na puszkach przed gniazdem
84 Wyświetlenia
84
Yvone
Nie , Hrabia nie jadł- tylko sikoreczkę oddal lubej :D
KOnstancin bosy sokół dołkuje
100 Wyświetleń
100
Yvone
Byłoby miło , by wreszcie się wprowadziły do budki, czas i pora najwyższy. Nie zaglądałam, bo nie było sokołów- dobrze teraz będę zaglądać
Skoro jest Gassek to ciekawe czy ta samica to Konstancja
Porównałam zdjęcia i wygląda mi na Konstancję
Dzięki Aurora  za odczytanie obrączki 🤗
PKiN sokół w budce, to Hrabia
edit - pofrunął
a na iglicy po lewej cały czas bossanova siedzi
91 Wyświetleń
91
Sokół w Konstancinie aktualnie w budce ! 
Dzięki buber za cynk 😁
90 Wyświetleń
90
3 AD, syn Iskierki i Bosego
monikam54
Dzięki za odczytanie obrączki ♥️
To Gassek , brat  Kristo (Inowroclaw ) z jednego lęgu.....ale też m.innymi brat  Wrotki I Neli
buber
Było spotkanie, drugi mial obrączki, ale tylko mi mignął.
monikam54
Kurde mi tak tnie ta kamerka że nie widziałam 🥺
Ale jeżeli są dwa to chyba będziemy mieć lęg 😍
Iwona65
To który to ostatecznie jest sokół?
Samiec Gassek i samica bez obrączek,  prawdopodobnie Konstancja ...
Urzędowali wcześniej na innym kominie , starej papierni
Iwona65
Tak, tak, nie zajarzyłam, że to mowa o jednym sokole. Że syn Iskierki i Bosego i Gassek . Głupia pałka. A komin stary rozsypujący się. znam i byłam tam też tuż po powieszeniu tej budy. A co?
😆
Sokół w Konstancinie. 😀
81 Wyświetleń
81
Efa
Efa
No w końcu !
samica w pałacowej budce
80 Wyświetleń
80
Iglica góra środek
73 Wyświetlenia
73
na iglicy po prawej jakiś sokół siedzi
66 Wyświetleń
66
W kaweczynie nie wiem kto, siedzi tyłem do kamery
62 Wyświetlenia
62
Yvone
Czarnooka -
Skierek na barierce
53 Wyświetlenia
53
Oliwia
Nie jestem pewna czy to nie Astra, ma "ucho", Skierek ma równy kask na głowie
Hrabia zaprasza
74 Wyświetlenia
74
elik
elik
schował go pod reflektorem
Nela na progu
65 Wyświetleń
65
Astra w gniezdzie
64 Wyświetlenia
64
elas59
Teraz wyszła na próg - 14:25 , a 2 minuty później odleciała
Piękna Nela w budce
74 Wyświetlenia
74
teraz na  poręczy
Więcej