Skrót pobytu trójki "rezydentów" 🤣 Młody z jedzonkiem i wizyta w budce , ucieczka Gdynka i nadzwyczajnie spokojna Afrodyta. https://youtu.be/zH6az7fBQBw
Ktoś miał kiedyś przypadek, w którym forum usuwało część tekstu i zdjęcia z wpisu? Zrobiłem opis, wstawiłem trzy zrzuty z podglądu, a widoczne jest jedno zdanie...
Nikt z obsługi ( moderator lub administrator) nie robi tego sam z siebie. Administrator systemu informuje Cię w formie sms o przyczynie ewentualnej interwencji w Twój post. W HTML na tej stronie trzeba bardzo uważać , gdzie się stoi kursorem, w momencie wstawiania zdjęcia. Moim zdaniem to jest najważniejsze, aby zdjęcie lub film trafiły we właściwe miejsce w poście. Zdjęcia zgodne z wytycznymi. Jeżeli są za duże pojawia się od razu informacja na czerwono pod zdjęciem. Filmy muszą być wystawione na innej platformie. To wiesz?