Pokaż:Wszystko
Dzień dobry. Gdynek kontempluje w dołku.
44 Wyświetlenia
44
elas59
Przepraszam za pomyłkę post już poprawiłem
Daszka
Wszyscy się czasem mylimy🙂.
..no niech myśli,  pewnie trochę pozazdrościł braciszkowi z Włocławka 😉 wieści,  szybko sie rozchodzą 🤩
evanelina
Żeby mu dołki Afrodyta zajęła?😂 Woli sam posiedzieć!
😂
Afrodyta nad dołkiem stoi i się zastanawia czy znieść jajko czy jeszcze poczekać troszeczkę .
31 Wyświetleń
31
Citro
Jeszcze nie było nocki w budce, więc poczekamy troszeczkę.
EC4 samiec kombinuje
38 Wyświetleń
38
Gdynek z prezentem przyleciał i odleciał bo Afrodyta nie przyjęła a nagadała się ile wlezie. Teraz sprawdziła dołki i poleciała.
41 Wyświetleń
41
Citro
Gdynek na barierce, zaprasza śpiewnie. Afrodyta pojawiła się i wybyła. Sokoły latają nad kominami.
Citro
Tłumaczyła staremu by pogadał z synalkiem, bo młody psuje im życie intymne 😉
aalina
Teraz Gdynek w dołku .  On preferuje dołek w głębi budki , ten który sam pogłębia . Jajka nie ma to poleciał.
Gdynek w budce
59 Wyświetleń
59
elas59
Już odleciał
elas59
Po raz kolejny wpadł na momencik do do budki i znów na obrzeżu siedzi
elas59
Ktoś teraz siedzi na poręczy obok lampy w kam 2
elas59
16:56:58 odlot Gdynka z obrzeża
elas59
teraz na obrzeżu
EC3 ktoś wygląda na parking, chyba Gdynek 🙂
40 Wyświetleń
40
EC4 samiec na daszku
34 Wyświetlenia
34
Gdynek popiskuje przed budką 😂
40 Wyświetleń
40
Afrodyta w budce, na środku właśnie powstaje trzeci dołek
44 Wyświetlenia
44
Daszka
Ten trzeci to dla Włókniarza😅.
Citro
To samo pomyślałam! 3 sokoły, 3 dołki.
aalina
Daszka nie wywołuj wilka z lasu. 🤔😉
powsinoga
😂
Gdynek z malutkim prezentem czekał przed budką aż Afrodyta zleci z daszku.
36 Wyświetleń
36
A we Włocławku już jest jajko. Dzień wcześniej niż w ubiegłym roku.
50 Wyświetleń
50
Włókniarz na daszku, dorosły na barierce.
43 Wyświetlenia
43
Citro
Gdynek w budce. Młody na budce. Afrodyta na sąsiednim kominie.
EC4, desperackie prace na daszku
46 Wyświetleń
46
Iwona65
Z godzinę temu patrzyłam jak po tym dachu jeździł na brzuchu. Denerwuje mnie już ten gamoń
evanelina
Mógłby spaść 😁
Daszka
No Szwejk jak nic😅. Ale fakt, nie mogę już na to patrzeć, nawet dobrze, że teraz w marcu jestem zawalona robotą😁.
Skrót pobytu trójki "rezydentów" 🤣 Młody z jedzonkiem i wizyta w budce , ucieczka Gdynka i nadzwyczajnie spokojna Afrodyta.
https://youtu.be/zH6az7fBQBw
50 Wyświetleń
50
evanelina
Czyli jednak młody miał swoją przekąskę 😅
Ktoś miał kiedyś przypadek, w którym forum usuwało część tekstu i zdjęcia z wpisu?  Zrobiłem opis, wstawiłem trzy zrzuty z podglądu, a widoczne jest jedno zdanie...
47 Wyświetleń
47
Inspe
Nikt z obsługi ( moderator lub administrator) nie robi tego sam z siebie. Administrator systemu informuje Cię w formie sms o przyczynie ewentualnej interwencji w Twój post. 
W HTML na tej stronie trzeba bardzo uważać , gdzie się stoi kursorem, w momencie wstawiania zdjęcia. 
Moim zdaniem to jest najważniejsze, aby zdjęcie lub film trafiły we właściwe miejsce w poście. 
Zdjęcia zgodne z wytycznymi. Jeżeli są za duże pojawia się od razu informacja na czerwono pod zdjęciem.
Filmy muszą być wystawione na innej platformie. To wiesz?
2010
To właśnie zrobiło się samo z siebie, od razu po wstawieniu :(. Spróbuję jeszcze edytować, może będzie lepiej
Iwona65
Ja tak miałam kiedy w swojej niewiedzy próbowałam wstawiać jakieś inne emoty niż są dostępne w zasobach okienka na forum
2010
Próbowałem edytować ale niestety nic się nie zmieniło. Zostawię tak jak jest, oby kolejnym razem nie było takiego problemu
Więcej