Pokaż:Wszystko
Włókniarz na barierce
46 Wyświetleń
46
Ktoś na zapleczu na ec-3 wcina obiad.
43 Wyświetlenia
43
aalina
A ktoś na poręczy czeka żeby załapać się na małe co nieco 😁
evanelina
I na poręczy ktoś pilnuje
Właśnie  jestem w Łodzi  na ul
ROKICINSKA
59 Wyświetleń
59
Daszka
Udanego pobytu w Łodzi:). A jesteś w celach sokolich?
tiga8
Nie,  na meczu Widzewa z Poznaniem w pracy
evanelina
No to stamtąd rzut beretem do EC4 🙂
Kilka minut temu ponownie samiec na daszku EC4. Nie schodzą na podest tylko poręcz i daszek. Przykry widok.
47 Wyświetleń
47
IzaEs
Jakieś strzałki im tam postawić czy coś 🤔😪
aalina
Ja myślałam o gołębiu przed budką
Iwona65
👍
Tyle złapałam ze spotkania Afrodyty i Włókniarza

https://youtu.be/d7uPgaQjFfU
42 Wyświetlenia
42
evanelina
Dziwni są 😁
Antonówka
Chyba czas pogonić dzieciaka 🫣
Citro
To robota dla Gdynka
Daszka
No zdecydowanie!😁
IzaEs
Afrodyta szanuj się 🫣🙃
Co to było? Włókniarz i Afrodyta w ukłonach?
38 Wyświetleń
38
Teraz Afrodyta. Spotkać się nie chciała, ale zajęła dół gdynkowy:).
45 Wyświetleń
45
Citro
Porządki robi 😊
Dzień dobry. Gdynek kontempluje w dołku.
44 Wyświetlenia
44
elas59
Przepraszam za pomyłkę post już poprawiłem
Daszka
Wszyscy się czasem mylimy🙂.
..no niech myśli,  pewnie trochę pozazdrościł braciszkowi z Włocławka 😉 wieści,  szybko sie rozchodzą 🤩
evanelina
Żeby mu dołki Afrodyta zajęła?😂 Woli sam posiedzieć!
😂
Afrodyta nad dołkiem stoi i się zastanawia czy znieść jajko czy jeszcze poczekać troszeczkę .
31 Wyświetleń
31
Citro
Jeszcze nie było nocki w budce, więc poczekamy troszeczkę.
EC4 samiec kombinuje
38 Wyświetleń
38
Gdynek z prezentem przyleciał i odleciał bo Afrodyta nie przyjęła a nagadała się ile wlezie. Teraz sprawdziła dołki i poleciała.
41 Wyświetleń
41
Citro
Gdynek na barierce, zaprasza śpiewnie. Afrodyta pojawiła się i wybyła. Sokoły latają nad kominami.
Citro
Tłumaczyła staremu by pogadał z synalkiem, bo młody psuje im życie intymne 😉
aalina
Teraz Gdynek w dołku .  On preferuje dołek w głębi budki , ten który sam pogłębia . Jajka nie ma to poleciał.
Gdynek w budce
59 Wyświetleń
59
elas59
Już odleciał
elas59
Po raz kolejny wpadł na momencik do do budki i znów na obrzeżu siedzi
elas59
Ktoś teraz siedzi na poręczy obok lampy w kam 2
elas59
16:56:58 odlot Gdynka z obrzeża
elas59
teraz na obrzeżu
EC3 ktoś wygląda na parking, chyba Gdynek 🙂
40 Wyświetleń
40
EC4 samiec na daszku
34 Wyświetlenia
34
Gdynek popiskuje przed budką 😂
40 Wyświetleń
40
Więcej