Pokaż:Wszystko
Własnie przejeżdżałam koło EC-2 widzidziałam szybującego ptaka. Zarys jak sokół. Gdy podleciał do komina było widać charakterystyczne "trzepanie" skrzydłami. Wylądował na jednej z galerii, ale po sekundzie znów się wzbił i krążył między kominami. Może znów młody gość z pleczkiem nas odwiedził? 🤔
63 Wyświetlenia
63
evanelina
Jesienią byliśmy tam na dłuższej obserwacji ale były tylko sikory 🙂. Ciekawie czy widziałaś gościa czy jakiś stały bywalec się pojawił?
Antonówka
Oto jest pytanie 😅
Gdyby nie to, że nie mam dziś czasu, to wyciągnęłabym rower z piwnicy i z aparatem podjechała.
2010
Muszę w końcu się zmotywować i tam pojechać, zresztą do Pabianic też
Afrodyta w budce...😮
57 Wyświetleń
57
Gdynek na dołku 🤣
47 Wyświetleń
47
jur
jur
Co słychać na EC4 ? Rzadko pojawiają się w kamerze. Z obserwacji na żywo, czy są w rewirze ?
49 Wyświetleń
49
evanelina
Raczej są, bo gdy pojawia się samiec widać drugiego ptaka który leci na tył komina. Dziś też widziałam deszcz piór, więc pewnie tak jak zaobserwowała ff Daszka, mają stołówkę nieco wyżej. Byłam w okolicy tydzień temu, ale nie udało mi się nic poza przelotami zobaczyć, bo pracownicy mnie wyprosili 🙂
Włókniarz z Gdynkiem wymienili się na dołku 🤣
49 Wyświetleń
49
Oni pierwsi do składania jaj 😂
😆
Afrodyta z posiłkiem na daszku
40 Wyświetleń
40
evanelina
Teraz Gdynek dołek mierzy
EC4 samiec przed kamerą
58 Wyświetleń
58
Sokół na poręczy
57 Wyświetleń
57
Gdynek budkę odwiedza i sprawdza dołek .
60 Wyświetleń
60
Afrodyta doczekała się Amorów
56 Wyświetleń
56
Citro
Gdynek już wrócił i zaprasza.
Citro
Drugi sokół siedzi na sąsiednim kominie, wysoko.
Citro
A teraz oba sokoły puściły się na południe.
Wszystkim Paniom FF składam serdeczne życzenia , dużo zdrowia oraz pomyślności z okazji Dnia kobiet  życzy Stefan -elas59
44 Wyświetlenia
44
Lili
💟
Iwona65
Bardzo dziękuję
Piękny zoom na sokoła na lampie 😊
37 Wyświetleń
37
Citro
Tymczasem Gdynek był w budce, Afrodyta ciągle na lampie i ani drgnie.
WarKotka
a to nie Włókniarz??
Citro
Ewidentnie Gdynek, srebrzysty grzbiet.
Citro
Afrodyta siedzi i czeka. Tymczasem Gdynek lata po włościach, ale wylądował na koronie a nie na Afr....
Włókniarz na barierce. Na co on jeszcze czeka? Już wiosna.
35 Wyświetleń
35
aalina
Tatowy dołek mu się podoba https://zapodaj.net/plik-SnUhJv2zVU
Citro
Jemu tam wszystko się podoba.
EC3 , ktoś na lampie w kam.2
36 Wyświetleń
36
Afrodyta dostała prezent i zajada na daszku.
38 Wyświetleń
38
Więcej