Pokaż:Wszystko
Bosa  Dolinie podziwia swoje jajko
99 Wyświetleń
99
Jajko zostało samo
104 Wyświetlenia
104
W Dolinie chyba intruz, bo samica krzyczy dość długo już.
102 Wyświetlenia
102
Borek w gnieździe
85 Wyświetleń
85
Dolina jajko na słońcu
83 Wyświetlenia
83
Barlinek, sokół przy gnieździe
79 Wyświetleń
79
Dolina - jajo bezpiecznie okryte. Może już czas na jakieś imię dla dzielnej sokolicy ?? 🤔
126 Wyświetleń
126
imię Barka fajne
skoro Bosa nie ma obrączek, to nic o niej nie wiemy, skąd pochodzi, ile ma lat itd, tak?
IzaEs
Wiem, że ktoś wyżej o tym decyduje ale ja proponuje BARKA od Baryczy 😉
jur
jur
Proponuję wstrzymać się z nadawaniem imion.
IzaEs
Ale że w ogóle ?? To tylko luźna propozycja tutaj 😉
jur
jur
Do czasu rozstrzygnięcia konkursu. Nadawanie imion powoduje zamieszanie dla nowych FF. Jedni piszą takie imię,  drudzy jakieś inne i w końcu nie wiadomo o co chodzi. Na stronie FF na fb zrobiliśmy z tym porządek i jest ok. Były Hrabiny, Hrabianki, Nowa, Bosa, Bosanowa i dziesiątki innych, każdy swoje. Stowarzyszenie ogłosi konkurs i wtedy można podać swoją propozycję, ba lepiej jej wcześniej nie zdradzać nikomu, żeby ktoś Cię nie ubiegł i zgłosił prędzej jako własną. Wiem, to tylko zabawa, ale argument porządkowy jest chyba tutaj bardzo logiczny, tym bardziej że mamy szczyt odwiedzin (ponad 2000000) jak pisał Admin. Czy to przekonuje Ciebie i wielu innych obserwatorów ?
IzaEs
Oczywiście jur, świetnie to uzasadniłeś 👍🏼🙂 no już chlapnęłam to imię i nie cofnę 🫢
Barlinek, sokół na drągu
104 Wyświetlenia
104
W Dolinie jajo samotne 🫣
97 Wyświetleń
97
Barlinek ktos wyczekuje
92 Wyświetlenia
92
jajo w Dolinie Baryczy
98 Wyświetleń
98
Lili
😘
Dolina, samica w dołku
81 Wyświetleń
81
Dolina zalężenie poza gniazdem
86 Wyświetleń
86
Barlinek - ktoś w gnieździe
93 Wyświetlenia
93
2010
Właśnie odbyło się zalężanie
Nie śledziłem dosyć długo. Co stało się ze Zdenką?
84 Wyświetlenia
84
Tak właśnie widzę ,że dużo rezydentów brak.  Oby młodych było wiele i szczęśliwie wyleciały z gniazd.
kolorowadama3
Nie pojawiła się w gnieździe, a zamiast niej mamy nową samicę. Ten rok nie jest zbyt łaskawy dla stałych rezydentów, duużo zmian...
Więcej